Hüseyin Coşkun: Sarıyer’de altyapı sorunu kalmayacak

Hüseyin Coşkun: Sarıyer’de altyapı sorunu kalmayacak
Cumhur İttifakı Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, “Sarıyer’in alt yapı sorununu sorunu çözerek komşularımızın Sarıyer’de yaşamanın ayrıcalığına kavuşmalarını sağlayacağız” dedi.

Sarıyer’de özellikle köyler bölgesinde yaşanan alt yapı problemi vatandaşların hayatını zorlaştırıyor. Yıllardır çözülemeyen bu sorun nedeniyle vatandaşların atıkları ya vidanjörle çekilmek zorunda kalıyor ya da vahşi deşarjla denizlere boşaltılıyor. Bu de çevre kirliliğine yol açıyor.

Konuyla ilgili konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, köyler bölgemizdeki alt yapı sorunlarını en kısa sürede çözeceğiz dedi.

Coşkun, “Bakıldığı zaman Zekeriyaköy, Uskumruköy, Demirciköy ve Kilyos bölgemiz, İstanbul’un en nezih bölgelerinden. Konut fiyatları çok yüksek, kiralar da aynı şekilde. Bu bölgede bir hayat kurmak kolay değil. Ama bu duruma rağmen bu bölgede yaşayanlar 2024 yılında halen alt yapısı olmayan, kanalizasyon sistemine bağlı olmayan evlerde yaşıyor. Bu sorunu göreve geldiğimizde en kısa sürede çözerek komşularımızın Sarıyer’de yaşamanın ayrıcalığına kavuşmalarını sağlayacağız” dedi.

Bu haber toplam 17291 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT