Hepanıl'dan Sarı Platform'a ziyaret

Hepanıl'dan Sarı Platform'a ziyaret
Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Mustafa Hepanıl Sarı Platform’u ziyaret etti.

Platform temsilcileriyle sohbet eden Hepanıl, kulübün eski başarılı günlerine dönmesi için çalıştıklarını, bu anlamda Sarıyer’deki Sivil Toplum Kuruluşlarına da ihtiyaçları olduğunu söyledi. Tarabya’da bulunan Sarı Platform Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Hepanıl, Sarıyer için önemli projeler gerçekleştirip bir araya geldikleri içinde Sarı Platform’u tebrik etti. Hepanıl Sarıyer Spor Kulübü’nün başarısı için önemli projeler gerçekleştirdiklerinin de altını çizdi.

saritopl_853687144.jpg

Sarı Paltform Başkanlarından Mustafa Bakır ve Aziz Şahin de Sarıyer’le ilgili geliştirdikleri tüm projeler içerisinde sporunda ön planda olduğunu belirterek, “Sarıyer hemşeriliğinin artık ön plana çıkması için Sarıyer’de oturan tüm herkesi Sarı Platform’a davet ediyoruz. Sarı Platform olarak maddi manevi Sarıyer Spor Kulübü’nün yanında olacağız. Ve tüm maçlarını takip edeceğiz” diye konuştular.

Ayrıca Sarı Platform üyeleri, geçtiğimiz günlerde kulübü ziyaret ederek, New Life Yaşam Sigorta’nın Sarıyer Spor Kulübünü ile işbirliği yaptıkları projeye de destek sözü vermişlerdi.

Bu haber toplam 3104 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT