Hepanıl: Aday değilim

Hepanıl: Aday değilim
Mustafa Hepanıl 13 Haziran'da yapılacak olan kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Mustafa Hepanıl, Kulüp binasında yönetim kurulu üyeleri ve camianın önde gelen isimleriyle düzenlediği toplantıda, 13 Haziran’da aday olmayacağını söyledi.

Hepanıl, yönetimde bulunduğu sürede hem maddi hem de manevi yönden çok yıprandığını bu yüzden önümüzdeki sezon göreve devam etmesinin mümkün olmadığını belirterek, "Sarıyer Spor Kulübü için harcadığım hem emeğim, hem de param son kuruşuna kadar bu kulübe helal olsun, bundan pişman değilim ancak, yönetim içindeki arkadaşlarımdan dahi bana verdikleri sözleri tutmayanlar oldu. Yaşadığım sıkıntılar sağlığımı bile olumsuz yönde etkiledi. Tek tesellim takımın hiç değilse ligde kalabilmiş olması oldu" dedi.

“Kulübün yanında olacağım”
Bunun üzerine toplantıda bulunanlarca göreve devam etmesi yönünde yapılan rica ve ısrarlara cevaben Hepanıl; "İbrahim Balcı'yı saymazsak özellikle son yıllarda kulübe başkanlık yapanların hiç biri başkanlık dönemlerinin ne öncesinde ne de sonrasında gelip Sarıyer'in tek bir maçının dahi izlememiştir.  Ben önceden olduğu gibi başkanlığı bıraktıktan sonrada yine Sarıyer Kulübü'nün yanında olacağım, elimden gelen desteği yine veririm ancak çok yıprandım ve dinlenmeye ihtiyacım var. İleride kendimi hazır hissettiğimde yeniden başkanlığa adayım, ancak şu an içinde bulunduğum koşullar dolayısıyla 13 Haziran'da aday olmam söz konusu değil." dedi.

Kaynak: Lacivertbeyaz.net

Bu haber toplam 6301 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT