Hemşerilerinden tam destek

Hemşerilerinden tam destek
Sarıyer'den Hafik'e Belediye Başkanı Adayı olan Dr.Zeki Aydın düzenlenen yemekli toplantıda Sivaslı hemşerileriyle bir araya geldi.

Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü'nde 5 yıl görev yapan ve 2009 Mart yerel seçimlerinde memleketi olan Sivas’ın Hafik İlçesi’ne AK Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Doktor Zeki Aydın, İstinye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen yemekli toplantıda Sivaslı hemşerileriyle bir araya geldi. Aydın, “Hafiklilerle birlikte belediyeyi şeffaf bir şekilde yöneteceğiz” dedi.

Hafik’e dev projeler
Toplantıda hemşerilerine seslenen Aydın, Hafik’e projeleriyle hazır olduğunu söyleyerek, “Hafik’in sağlam bir omurgası var. Bunun üzerine hizmetlerimizle etini ve derisini giydireceğiz” dedi. Kısaca projelerinden de bahseden Aydın, Hafik’e, Hayvan pazarı, Süt Ürünleri Fabrikası, Osman Mimarisiyle dizayn edilmiş Otogar, Günübirlik Turizm Tesisleri kuracağını söyledi.

Hemşerilerinden tam destek
Toplantıya AK Parti Sivas İl Başkanı Zeki Kılıç, Hafik Belediye Başkanı Osman Budak, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mesude Öztürk, AK Parti eski Sarıyer İlçe Başşkanı Av. Nurettin Çelik, AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Adayı Ali Turan ve Sarıyer’de oturan çok sayıda Sivaslı katılarak başarılı Dr. Zeki Aydın’a başkanlık yolunda desteklerini bildirdiler.

Bu haber toplam 2234 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT