Hakan Karanfil'in açılışına ünlüler akın etti

Hakan Karanfil'in açılışına ünlüler akın etti
Güzellik sektöründe adından çokça söz ettiren Hakan Karanfil, Göztepede açtığı yeni güzellik merkeziyle başarısına başarı kattı.

Güzellik sektöründe adından çokça söz ettiren Hakan Karanfil, Göztepede açtığı yeni güzellik merkeziyle başarısına başarı kattı. Açılışa birçok ünlü isim akın etti. Aralarında Muammer Ketenci, Tuğba Altıntop, Fethi Demirkol, Sinem Yıldız ve Nursel Ergin’nin de  bulunduğu ünlüler, Karanfil’i bu heyecanlı gününde yalnız bırakmadılar.  Aynı zaman da Altıntop’un söylediği şarkılar keyifli dakikalar yaşattı.

acilis4-001.jpgacilis1-001.jpgacilis2-003.jpgacilis3-002.jpg

Peki Hakan Karanfil kimdir? 

Hakan Karanfil İstanbul doğumludur. Bir abisi vardır. Balık burcudur. Lise eğitimini Erhan Gedikbaşı Anadolu Lisesi’nde görmüştür. 8-9 yaşlarında güzellik sektörüne atılmıştır. Yıllardır pes etmeden çok çalışmış ve kendini geliştirmeye odaklanmıştır. Birçok eğitim almış ve Türkiye’nin dört bir yanından birçok öğrenciye de eğitim vermiştir. Nişantaşında açtığı güzellik merkeziyle de mesleğini taçlandırmıştır. Bununla birlikte güzellik merkezlerini bir zincir haline getirmiş ve Göztepede bir şube daha açmıştır. 

“Güzellik sektöründe bulunmayı ve bu sektörde hizmet etmeyi çok seviyorum. Kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum. Kadınların ve erkeklerin bakımlı görünmelerine ve onların değişimlerine ortak olmak beni çok mutlu ediyor. Güzelliğin psikolojiden başladığını ve hepsinin ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünüyorum. Birçok kadının istihdam sağlamasına öncülük ettim. Türkiye’de birçok öğrencimin bulunması beni çok gururlandırıyor. Yıllardır birçok ünlü isimle beraber çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Halihazırda iki tane Güzellik, Bakım ve Danışmanlık salonum mevcut. Nişantaşında ve Göztepede bulunuyorlar. Pandemi süresince hep üretmeye devam ettim. Uzun süredir üstünde çalıştığım kaş ve kirpik serumunu çıkardım. Mesleğimden dolayı sürekli kendimi geliştirdim ve yeni tecrübeler edindim. Beni koruyan bir güç olduğuna inanıyorum ve hiçbir zaman pes etmiyorum.”

http://www.hakankaranfil.net/

Bu haber toplam 4140 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT