Hacamat Tam Olarak Nedir?

Hacamat Tam Olarak Nedir?
Hacamat Tam Olarak Nedir?

 

Hacamat tedavisi için genel olarak alkole batırılmış bir bez ateşle yakılır ve bardaktaki havayı çıkarmak ve vakum oluşturmak için bardağa yerleştirilir. Vakum, bardağın cildi içine çekmesini sağlar. Ortaya çıkan bu kuvvetli emiş, kanı vücudun yüzeyine kadar çeker. Bundan dolayı yüksek enerji akışı ortaya çıkar. Bu enerji akışı tamamen kan ile doğru orantılıdır.

Hacamat tedavisi İstanbul özellikle sırt ve bel ağrıları için oldukça etkilidir. Günümüzde özellikle sporcularda dahil olmak üzere pek çok kimse bu yönteme başvurur.  Hacamat kan dolaşımını ve kan akışını arttırır. Bu nedenle romatizma, bel ağrısı, boyun ve omuz ağrıları gibi rahatsızlıklarda oldukça etkilidir. Böylelikle kronik yorgunluklarında önüne geçmesini sağlar.

Ozon Tedavisinin Faydaları

Oldukça etkili bir tedavi yöntemi olan ozon tedavisi tüm dünyada ilgi gören bir prosedürdür. Ozon tedavisinin faydaları ise oldukça fazladır. Bunlar arasında ise;

  • Damarları kuvvetlendirir ve tansiyonu düzenler.
  • Cildin kan dolaşımını artırarak cildin canlanmasını sağlar.
  • Hormon ve enzim üretimi üzerinde olumlu etkileri olur.
  • Beyin fonksiyonlarını iyileştirir ve hafızayı güçlendirir.
  • Kronik hastalıklara oldukça etki eder.
  • Aynı zamanda kronik yorgunluğunda önüne geçer.
  • Konsantrasyon eksikliklerini giderir.

Ozon tedavisi İstanbul uygulamaları bu ve bunun oldukça fazla etkiye sahiptir. Sizlerde alternatif yöntemlerden faydalanmak istiyorsanız ozon tedavisini tercih edebilirsiniz.

Sülük Tedavisi İstanbul

Sülük tedavisi aslında tüm dünyada giderek yaygınlaşan bir tedavi çeşidi olmuştur. Sülük tedavisi özellikle damar tıkanıklarının önüne geçmek ve kanın pıhtılaşmasını önlemek amacıyla kullanılır. Ancak sülük tedavisi İstanbul uygulamalarında sürekli denetim altında olmalıdır. Bunun için ise bu konuda yeterli deneyim ve uzmanlığa sahip olan draysegulaytekin.com yardım almalısınız oldukça önemlidir.

Mezoterapi Hakkında Bilgi

Mezoterapi, yüz ve vücuttaki yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına yönelik ameliyatsız bir cilt gençleştirme tedavisidir. Mezoterapi tedavisi yüz, boyun ve gözaltı gibi bölgelerin sıkılaştırılmasında ve ayrıca saç dökülmesi gibi yaygın sorunlarla kolaylıkla uygulanabilir. Mezoterapi İstanbul kolajen ve elastin üretimini teşvik ederek cildi besler ve canlandırır. Bunun için ise draysegulaytekin.com size yardımcı olacak olan en deneyimli merkezlerden birisidir.

Bu haber toplam 1979 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT