Gençlerin projelerini bekliyoruz

Gençlerin projelerini bekliyoruz
DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Dr. Cengiz Alp gençleri proje üretmeye teşvik amacıyla çağrıda bulundu.

Alp, Sarıyer’i marka şehir yapacağız bu anlamda önemli projelerimiz var. Bu çerçevede bize katkı sağlamak isteyen gençlerimizin de güzel projelerini bekliyoruz” dedi.

Belediye meclis üyeliği listesinde de gençlere yer verdiklerini ve Türkiye’nin yarınları için gençleri önemsediklerini söyleyen Alp, “Sarıyer’de gençler, kadınlar ve emekliler için önemli projeler geliştiriyoruz. Bu projelerimizle Sarıyer İstanbul’a hatta Türkiye’ye örnek olacak. Sarıyer’i marka şehir haline getirmek için uzmanlarımızla projeler hazırlıyoruz. Ama aklımıza gelmeyen genç beyinlerin düşündüğü güzel projelere de açığız. Bu anlamda gençlerimize ‘gelin projeleriniz varsa beraber değerlendirelim’ diye çağrıda bulunduk. Neden? Çünkü gençlerimiz atıl durumdalar. Biz gençlerimizi fikir üretmeye teşvik etmek amacıyla Sarıyer’i marka yapacak projelerini ödüllendirelim istiyoruz” dedi.

Seçim çalışmalarının çok iyi gittiğini ve diğer partileri geride bıraktığını söyleyen Alp, “İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti olacak. Bu anlamda benim belediye başkanlığımda Sarıyer kültürel anlamda büyük rol oynayacak. Herkes Sarıyer’e akacak” dedi.

Bu haber toplam 1133 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT