Gençfikir 1 yaşında!

Gençfikir 1 yaşında!
Gençfikir'in kurucuları Veysel Can Yumak ve Mehmet Emin Bal kurukuş ve şuanda geldikleri noktayı Sarıyer Manşet'e anlattı.

"Ocak 2009 da Gelecek İnternet bünyesinde kurularak hizmet sektörüne kazandırılan www.gencfikir.com, kurulduğu ilk günden bu yana gençler için şehir  rehberi olarak internetteki gençler için büyük bir boşluğu doldurmayı hedeflemiştir.

İlk zamanlar sadece Sarıyer bölgesindeki gençler için kültürel aktiviteler ve eğlence hayatı içerikli çalışmalarını sürdüren www.gencfikir.com, bir yıllık yoğun bir çalışmanın ardından tüm internet kullanıcılarına hizmet verecek olmanın sevincini yaşayarak, hizmet ağını genişletmiştir.

Kasım 2009 itibari ile yeni tasarım ve yeniliklerle 2. Versiyonunu hayata geçirmiştir. Son versiyonu ile pek çok yeniliği kullanıcılarının hizmetine sunan www.gencfikir.com ‘ da oyun oynamak, etkinlik haberleri ile şehirlerdeki etkinliklerden haberdar olmak, sarı sayfalar ile şehrinizdeki kamu kuruluşlarından tarihi yerlere kadar birçok sektörün adresine ve telefonuna ulaşabilmek,haberlere ve/veya mekanlara yorum yapabilmek ve puanlayabilmek,beğendiğiniz haberleri arkadaşınıza önerebilmek, şehirlerin sosyal  hayatlarına ilişkin haftalık mail almak,çoğu eğlence mekanının haritasından telefon numarasına, web sitesinden mail adresi ve resimlerine kadar ulaşmak ve promosyon kazanmak mümkündür!

Kısaca özetleyecek olursak; www.gencfikir.com şehirlerin sosyal ve eğlence hayatı ağırlıklı olmak üzere nabzını tutan, güncel ve tarafsız yayın ilkesi ile sektördeki en genç ve kaliteli yaşam portalıdır.

www.gencfikir.com  ‘un sadece 1 yılda ( üyelik zorunlu olmadığı halde ) 1500 kişilik üye kapasitesinin bulunması ve bunun hızla büyüyor olması kalitesinin en büyük kanıtıdır.

www.gencfikir.com geliştirilen yeni versiyonu ile teknolojik gelişmeleri takip ederek adına yakışır bir şekilde, sürekli yenilikçi,güncel ve kaliteli hizmet vermeyi  uzun yıllar devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Bilgi İçin:
Gelecek İnternet
Aydın Evler 2.Sok. No:1
Tarabya / Sarıyer
Telefon: 0 212 223 52 09
Email: [email protected]

Bu haber toplam 1478 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT