Genç, taksicilere umut oldu

Genç, taksicilere umut oldu
Sarıyerli taksici esnafı, Belediye Başkanı Şükrü Genç'i makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, taksici esnafının Sarıyer’in yeni dönemdeki imajının oluşmasında son derece önemli olduğuna dikkat çekerek, “Taksici esnafının layık olduğu kimliğe, hizmet olanağına kavuşması gerekiyor” dedi.

Sarıyerli taksici esnafı, Belediye Başkanı Şükrü Genç’i makamında ziyaret ederek, göreve başlamasından dolayı kutladı ve başarılar diledi. Başkan Genç, Kamyon, Kamyonet, Minibüs, Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası, durak başkanları ve kalabalık bir grup Sarıyerli taksici esnafının katıldığı ziyarette, taksici esnafının sorunlarını öncelikle çözeceklerini bildirdi.

“Taksici esnafımız layık olduğu kimliğe kavuşacak”
Başkan Şükrü Genç, taksici esnafıyla sohbetinde,  Sarıyer’deki 27 taksi durağının projelendirilerek yapılacağını ve çağdaş hale getirileceğini belirtti ve şu görüşleri dile getirdi: “Sizler Sarıyer’in tanıtılmasında en önemli görevi üstleniyorsunuz. Bir turist bir yeri ziyaretini anlattığında önce taksicilerden bahseder. Yani ilk intiba çok önemlidir. Sizlerin çağdaş ve medeni ortamlarda çalışabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Taksici esnafımızın layık olduğu kimliğe, hizmet olanağına kavuşması gerekiyor.”

Taksicilere umut oldu
Başkan Şükrü Genç, kriz nedeniyle taksicilerin iş kapasitesinin gerilediğine de dikkat çekerek, şunları söyledi: “Bu kriz sürecinde iş yapmanızın zor olduğunu biliyorum. Biz önce TURBAN tesislerini hizmet edebilir duruma getireceğiz. Hacıosman’da yarım kalan otel inşaatının bitirilmesi için çaba göstereceğiz ve ayrıca Tarabya Oteli inşaatı da sonuçlanınca sizin de iş potansiyeli artmış olacak. Sizler Sarıyer’in tanıtımında öncü olacaksınız.”

Bu haber toplam 1409 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT