Genç, Sarı Platform'la buluştu

Genç, Sarı Platform'la buluştu
CHP'den aday adayı olan Şükrü Genç Sarı Platform üyeleriyle bir araya geldi.

Genç, Sarıyer’in sorunlarını çözmek için niyet ettik
CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Şükrü Genç, Sarıyer’de çeşitli meslek gruplarından çok sayıda Sarıyerlinin oluşturduğu Sarı Platform üyeleriyle bir araya geldi. Sarıyer’in sorunları ile ilgili platform üyelerini dinleyen Şükrü Genç, Bu sorunların çözümü ile ilgili projelerini anlatarak, “Ben seçim çalışmasında propaganda yapmaktan öte sorunları tespit ediyorum. Çünkü bu sorunların çözümü için öncelikli olarak niyet etmek önemlidir. Biz ekip olarak Sarıyer’in sorunlarının çözümü için niyet ettik. Ve bu sorunları çözeceğiz” dedi.

Sarıyer Sevdalısıyız
Sarıyer’in tüm mahallelerinden çok sayıda kişinin katıldığı toplantıda söz alan bir vatandaş, “Bizler Sarıyer sevdalılarıyız. Sarıyer’in sorunlarının çözümü için projeler üretiyoruz. Bu amaçla Sarı platform etrafında birleştik. Eğer belediye başkanı olursanız bu projelerimizi sizlere sunacağız. Çözümü de siz sağlayacaksınız” demesi üzerine söz alan Genç, “Bende Sarıyer sevdalısı olarak bu göreve talip oldum. En az sizler kadar bende kalbinde Sarıyer sevdası taşıyan bir kardeşinizim. Beni kendi içinizden biri olarak kabul edebilirsiniz. Hep beraber çalışacağız” dedi.

toplanti_561891128.jpg

‘STK ile birlikte çalışacağız’
Sarıyer’in sorunlarının çözümü noktasında konuşan Genç, 'Yerel yönetimlerin halktan ve Sivil Toplum Kuruluşlarından bağımsız olması mümkün değildir. Belediye, STK ve Üniversiteler birlikte çalışmak zorundadır. Sarıyer’in sınırları içerisinde 3 tane üniversite ve de birçok sivil toplum kuruluşu var. Göreve geldiğimizde hep birlikte çalışabileceğimiz bir sitem kuracağız dedi. 

Bu haber toplam 1525 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum