Gelecek burada başlıyor…

Gelecek burada başlıyor…
Özel Mürüvvet Evyap Okulları’nda kayıt dönemi başladı.

Okul öncesi, İlköğretim Okulu, Anadolu Lisesi ve bu yılda açacağı Fen Lisesi’yle şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak, güvenilir bir ortamdaki dev eğitim kompleksinde hizmet veren Evyap Okulları’nda kayıt dönemi başladı.

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun tecrübeli ve uzman eğitim kadrosuyla ilk iki yılında önemli başarılara imza atan Evyap Okulları eğitim alanında zirveye oynuyor. Sarıyer’de doğayla iç içe bir ortamda eğitim ve sosyal alanlarıyla öğrenciler için her şeyin düşünüldüğü Evyap Okulları’nda tek hedef başarı…

Fen Lisesi açılıyor!
Özel Mürüvvet Evyap Okulları, Türkiye’nin eğitim çıtasını bir üst noktaya taşımak amacıyla, 2010-2011 eğitim-öğretim yılında kendi bünyesinde Fen Lisesi’ni eğitime açıyor. Matematik ve fen bilimleri alanlarında üstün yetenekli öğrencilerin eğitimlerini sağlamak ve Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu yüksek düzeyli bilim ve fen adamlarının yetiştirilmesine kaynaklık etmek amacıyla kurulan Özel Mürüvvet Evyap Fen Lisesi, öğrencilerini araştırmacılığa yönelterek, yeni buluşlara meraklı öğrencilerin çalışmaları için ortam hazırlayacak.

En son teknolojiyle dizayn edilmiş sınıfları ve sosyal alanlarıyla eğitim verecek olan fen lisesine ilk yılında 20 öğrenci alınacak. Kayıt olan her öğrenciye dizüstü bilgisayar verilecek. Ayrıca şehir dışından gelen öğrencilere ise barınma imkânı sağlanacak.

Bu haber toplam 1932 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT