Eski ANAP'lılardan AK Partili Özsoy'a destek

Eski ANAP'lılardan AK Partili Özsoy'a destek
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy'a tüm kesimlerden destek giderek artıyor.

Sedat Özsoy’a bu kez de eskiden Anavatan Partisi’nde siyaset yapmış yüzlerce kişi destek verdi. Yaşar Girgin, Halil İbrahim Akıncı, Ekrem Yılmaz ve Suat Tan’ın düzenlediği organizasyonla İstinye Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe yaklaşık 600 kişi katıldı. Toplantıda Özsoy’un birlik ve beraberlik konuşması ayakta alkışlandı. 

Osman Biberoğlu; “Bize düşen Sedat Özsoy’a destek olmaktır”

anapic5.jpg

Yemekte konuşma yapan ANAP eski İlçe Başkanı Osman Biberoğlu tüm dostlarını Sedat Özsoy’u desteklemeye davet etti. Biberoğlu, “Çok uzun süre oldu ayrıldık ancak bu akşam çok mutluyum. Bu gece gerçekten çok duygulandım bir yandan da sevindim. Ben eski bir ANAP’lı olarak bu gece burada eski ANAP’lı kardeşlerimizden başka kimse görmüyorum. Sedat Bey arkadaşımız AK Parti’nin Sarıyer adayı. Bir ANAP’lı olarak bize düşen birlik ve beraberlik içerisinde Sedat Özsoy’a destek vermektir. Siz ne yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Sarıyer’imiz için hayırlısı ne ise o olsun. Sarıyer ilçesi hizmete muhtaç bir ilçedir. Mutlaka ve mutlaka hükümet ve Büyükşehir Belediye ile beraber olup daha iyi hizmetler gerçekleştirme şansı vardır. Maalesef Sarıyer’de her dönemde bu sorundan dolayı arzu edilen hizmeti alamadık. İnşallah bu dönemde hem hükümet, hem Büyükşehir ve hem de Sarıyer Belediyesi bu konsensüsü oluşturarak Sarıyer’de seçim alınır ve Sedat Özsoy ile Sarıyer’e güzel hizmetler gelir” diye konuştu. 
 

Özdemir, “Desteğinizle, Sarıyer altın çağını yaşayacak”

anapic4.jpg

Tüm misafirlere teşekkür ederek konuşmasına başlayan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ise “Halkın gönlünde taht kurmuş insanlar yıllar da geçse hep anılıyor. Bir Menderes, bir Özal hizmetleriyle geride eser bıraktılar ve biz her defasında onları hayırla yad ettik. Sarıyer adeta cennetten bir mekân. Sedat Özsoy başkan adayımız, Sarıyerliler üzerine iz bırakmış, sevgi bırakmış bir kişi. AK Parti markası 12 yıldır Türkiye’ye çağ atlatan bir iktidar. Sayın Başbakanımız’ın çalışmaları ortada. Mühim olan arkada hoş bir seda bırakmak. Sarıyer hizmetlerin gerisinde kaldı, biz bu kaderi değiştirmeye geliyoruz. Biz, Sedat başkanımızla çok iddialı çalışmalar yapıyoruz. Biz iki güzeli bir araya getirdik. AK Parti markasıyla Sedat Başkanımızı biz bir araya getirdik. Biz 2014 – 2019 döneminin Sarıyer için altın bir çağ olmasını diliyoruz” dedi.
 

Özsoy, “Güzel hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz”

anapic6-001.jpg

anapic1.jpg

Yemeğe katılarak kendisine destek veren tüm dostlarına teşekkür eden AK Parti Sarıyer Belediye Başkanı Sedat Özsoy, yaptığı birlik ve beraberlik konuşmasında, “Osman Biberoğlu başkanımızla beraber yıllarca çok güzel hizmetlere imza attık. Hiçbir zaman birbirimizi kırmadık. Her zaman birbirimize destek olduk ve yaptığımız hizmetleri bir daha Sarıyer göremedi. Belediye bile hala o araç-gereçlerle, altyapısıyla, planlarla idare ediyor. İnşallah kalan hizmetlere hep beraber devam edeceğiz. Hüseyin Başkanım da hiçbir zaman bizi yalnız bırakmıyor. Amacımız sizlere ve Sarıyerlilere en iyi hizmeti kazandırmak. Siz eski dostlarımı görünce çok mutlu oldum. İnşallah 30 Mart’ta AK Parti bayrağını Sarıyer Belediyesi’nin surlarına diktikten sonra o kapımız size yine hep açık olacak, her zaman beraber olacağız. Ben sizi hiçbir zaman ayrı görmedim, siyasete sizlerle beraber girdim ve bundan sonra da sizlerle beraber devam edeceğiz. Çünkü biz hep bu zamana kadar insana değer verdik. Hiç kimseye bir ayrım yapmadık. Dinimizin emri gereği herkese eşit şekilde davrandık, davranmaya devam edeceğiz. Mahallelerde gezerken yaşlısı, genci boynuma sarılıyor, demek ki arkamızda hoş bir seda bırakmışız. Benim için bu güzellikleri yaşamak çok önemli” dedi.
 

Dev projelerle geliyoruz

 

anapic2.jpg

anapic3.jpg

Projeleriyle ilgili de bilgi veren AK Partili Özsoy, “Sayın Başbakanımız ve Kadir Başkanımız arkamızda. Henüz daha yeni yola çıkmışken 20 tane dev proje hayata geçirilmeye başlandı. Metrodan, şehir parklarına, hastanelerden, balıkçılar çarşısına kadar dev projelerle geliyoruz. Bizim birliğimiz ve beraberliğimiz ebediyete kadar sürecek. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu. Özsoy’un konuşması uzun süre ayakta alkışlandı.
 
 

Bu haber toplam 8720 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
2 Yorum