Engelleri birlikte aşalım gecesi

Engelleri birlikte aşalım gecesi
Sarıyer Ortopedik Engelliler Derneği’ne destek amacıyla "Engelleri birlikte aşalım" yemekli tanışma toplantısı düzenlendi.

Engelliler gecesinde Semazenler büyüledi

Büyükdere’deki Bosfor- Domani Restaurant’ta düzenlenen yemekte ünlü semazen Nail Kesovalı ve arkadaşlarının muhteşem sema gösterisi geceye katılanları büyülerken,  şairlerin okuduğu şiirler dinleyenleri mest etti. 24.00’a kadar devam eden geceye katılanlar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Dernek Başkanı Yılmaz Pakova, yaptığı açılış konuşmasında  “Dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyduk. Böyle anlamlı bir gecede bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sunuculuğunu Hülya Demir’in yaptığı geceye; Sarıyer Emniyet Müdürü Rıdvan Günaydın, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu ve ilçe yönetimi, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Şinasi Yalçın, Sarıyer Belediye Meclisi Başkan Vekili Adnan Ayber, TDH Sarıyer İlçe Başkanı Zekeriya Çeliker, CHP Meclis Üyesi Muzaffer Abdaloğlu, Sarı Platform Başkanı Mustafa Bakır ve üyeleri,  ADD Sarıyer Şube Başkanı Fahrettin Serdaroğlu ve engellilere destek veren  çok sayıda kişi katıldı.

gecegece23_710779395.jpg

Bu haber toplam 5987 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT