En iyi sosyal medya ödülü Sarıyer Belediyesi'nin

En iyi sosyal medya ödülü Sarıyer Belediyesi'nin
Türk Tıp Öğrencileri Birliği, ülke genelindeki 112 tıp fakültesi öğrencileri arasında yapılan oylamada Sarıyer Belediyesi, sosyal medyayı en iyi kullanan kurum ödülüne layık görüldü.

Yarım asrı aşan köklü bir geçmişe sahip olan Türk Tıp Öğrencileri Birliği, ülke genelindeki 112 tıp fakültesi öğrencileri arasında yapılan oylamayla 'yılın enleri’ ni seçti. “Yılın Enleri” arasında olan Sarıyer Belediyesi, sosyal medyayı en iyi kullanan kurum ödülüne layık görüldü.  

Müzikten spora, sinemadan televizyona, bilimden sosyal farkındalık projelerine kadar farklı farklı alanlarda 112 tıp fakültesinden 30 bini aşkın öğrencinin oylarıyla belirlenen yılın en iyileri ‘Türk Tıp Öğrencileri Birliği Yılın Enleri Töreni’nde bir araya geldi. Bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen törene medya, iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Beylikdüzü Tüyap Palas’da düzenlenen törende 14 dalda yılın enleri ödüllendirildi.  Etkinlikte; En iyi bilim insanı ödülü Canan Dağdeviren’e, en iyi televizyon dizisi ödülü Mucize Doktor’a, en sevilen kitap ödülü Aşkımız Eski Bir Roman ile Ahmet Ümit’e, en iyi twitter kullanıcısı ödülü Vedat Milör’e verilirken, 2019 yılında en çok etkileşim alan twitter hesabıyla Sarıyer Belediyesi yılın en iyi sosyal medya kullanan kurumu seçildi. Ödülü Sarıyer Belediyesi Basın Danışmanı Cengiz Kahraman aldı.

odul-ic1-002.jpg

EMEK VEREN HERKESİ KUTLUYORUM

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç adına ödülü alan Cengiz Kahraman törende yaptığı kısa konuşmada, “Bu muhteşem tabloyu gördüğümde Türkiye’de her şeyin çok daha güzel olacağına olan inancımız bir kat daha arttı. İyi ki Türkiye Cumhuriyeti’nde, Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkesinde yaşıyoruz. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç adına, Türk Tıp Öğrencileri Birliği yönetimine, seçici kurula, büyük jüriye teşekkür ediyorum.  Çalışma arkadaşlarım büyük emeklerle başarılı bir iş çıkardı. Bu ödülde büyük emekleri olan arkadaşlarıma da buradan tek tek teşekkür ediyorum.  Türk Tıp Öğrencileri Birliği’ni bu muhteşem ağı oluşturulmasında verdikleri emeklerden dolayı kutluyorum.  68 yıldır bir sivil toplum örgütünü büyüterek geliştirmek kolay değil.” dedi.

Bu haber toplam 4569 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT