'DP'nin oy oranı %8,6'

'DP'nin oy oranı %8,6'
DP İstanbul İl Başkanı Tekin Enerem il yöneticileriyle birlikte DP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Demokrat Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden DP İstanbul İl Başkanı Tekin Enerem, son anketlerde DP’nin %8,6’lık oy oranına sahip olduğunu söyledi.
DP İstanbul İl Başkanı Tekin Enerem il yöneticileriyle birlikte DP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. 

Sohbet havasında geçen toplantıda bir konuşma yapan Enerem; “Sarıyer ile birlikte İstanbul’da bulunan 39 ilçe teşkilatımıza düzenlediğimiz nezaket ziyaretlerimizi tamamladık. Sarıyer bulunduğu coğrafi konum itibariyle zor bir ilçe. Bir köşe de gecekondular bulunurken, sahil kesiminde ise yalılar ve lüks siteler var. Bu bağlamda temsil konusunda karşımıza zaman zaman zorluklar çıkabiliyor. Sarıyer’de geniş katılım ve yoğun bir çalışma temposuyla tüm zorlukların üstesinden geleceğimize inancım tam” dedi.

Partililerle birlikte Türkiye genel siyaseti üzerine sohbet eden İl Başkanı Tekin Enerem, Demokrat Parti’nin baraj problemi olmadığını ve yapılan son anketlerde DP’nin %8,6’lık oy oranına sahip olduğuna dikkat çekti.

DP köy muhtarlarını gezdi
Demokrat Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı Köy muhtarlarını gezdi. İlçe Başkanı Mihrican Ahipaşaoğlu, “Köylerimizin çok önemli eksikleri var” dedi.

DP Sarıyer İlçe Yönetimi ile birlikte köyleri gezen İlçe Başkanı Mihrican Ahipaşaoğlu, muhtarları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Ahipaşaoğlu, “Köylerimizin çok önemli sorunları var. Buralar yatırıma çok müsait yerler doğru yatırımlarla bu köylerimizin iyi değerlendirilmesi gerekir. Yıllarca verilen sözler tutulmamış. Demokrat Parti olarak köylerimizin de sorunlarını en iyi ancak biz anlarız. Şimdiye kadar buralara ne gitmişse yine bizim zamanımızda gitmiş” dedi.

Bu haber toplam 5064 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT