DP, Sarıyer'de gövde gösterisi yaptı

DP, Sarıyer'de gövde gösterisi yaptı
Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, Sarıyer Belediye Başkan Adayı Avukat Yaşar Ağsu’yu muhteşem bir törenle açıkladı.

Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, Sarıyer Belediye Başkan Adayı Avukat Yaşar Ağsu’yu muhteşem bir törenle açıkladı. Avukat Yaşar Ağsu’yu takdim eden Soylu, “Sarıyer'in yine Sarıyerlilerle yöneteceği bir belediye haline getirebilmek için büyük bir mücadele ve inancını ortaya koyan vizyon sahibi ve iyi bir hukuk adamı olan Avukat Yaşar Ağsu'yu Sarıyer Belediye Başkanı Adayımız olarak ilan ediyorum’ dedi.

Başkanlık yolunda büyük destek
Büyükdere Bosfor restaurantta  düzenlenen görkemli toplantıya; Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, İstanbul İl Başkanı Remzi Şen, İlçe Başkanı Osman Öztürk, Demokrat Parti Yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda Sarıyerli katılarak Avukat Yaşar Ağsu’ya belediye başkanlığı yolunda büyük destek verdi.

dp2_515824561.jpg


Sarıyer'in bizim için önemi çok büyüktür
Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin AKP İktidarından kurtulması gerektiğine ve çözümün Demokrat Parti’de olduğuna değinerek, “Tertemiz bir siyaset için Sarıyer'in bizim için önemi çok büyüktür. Demokrat Partisi sevdalıları, gece gündüz, sabah akşam, esnaf esnaf, kadın kadın, genç genç, insan insan, tanıdığınız eşiniz, dostunuz, eşiniz, akrabanız, kimi tanıyorsanız herkese barış elinizi çözüm elinizi dostluk ve kardeşlik elinizi uzatın. Çözüm kırattadır diyin. Türkiye'yi kavgadan çekip çıkaralım diyin. Türkiye'nin yarınlarına tekrar ümit getirelim diyin. Tertemiz siyaset için geliyoruz diyin. 21.yüzyılda Türkiye'yi hak ettiği yere biz getireceğiz diyin. 7 yıldır AKP'ye CHP'ye ve MHP'ye oy verdiniz. Sonucu ne oldu halen aynı problemle uğraşıyoruz diyin. İktidar iktidarlığını muhalefet muhalefetliğini yapamıyor diyin. Ve Demokrat Parti'ye oy verin” dedi.

dp1_900277044.jpg


Yaşanabilir bir Sarıyer için; Avukat Yaşar Ağsu
Genel Başkan Soylu, başarılı Avukat Yaşar Ağsu’yu takdim ederken de, “Sarıyer'e hizmet etmek adına, yaşanabilir bir Sarıyer’e kavuşabilmesi adına, gençlerimizin, kadınlarımızın, engelli insanlarımızın, okullarımızın, hastanelerimizin, parklarımızın daha iyi bir şekle gelmesi adına,  Sarıyer'i daha yaşanabilir bir kent haline getirebilmek ve yokluk içerisinde canından bezen insanlara rahat bir nefes aldırmak adına, düzgün bir insan, iyi bir hukuk adamı, çevresinde sevilen ve Sarıyer'in yine Sarıyerlilerle yöneteceği bir belediye haline getirebilmek için büyük bir mücadele ve inancını ortaya koyan Yaşar Ağsu'yu Sarıyer Belediye Başkanı Adayımız olarak ilan ediyorum” dedi.

dp3_470549707.jpg


Siyaseti millete hizmet için yapıyoruz
Toplantıya katılan herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ağsu; “Hainlerin ya hesaplarını düreriz ya da Ali Kemal gibi Londra'ya gönderir Londra Belediye Başkanı yaparız’ dedi. Niçin Demokrat Partiyi seçtiğini de Ağsu şu sözlerle anlattı: Biz siyaset geleneğinden geliyoruz. Yani millet için siyaset yapıyoruz. Beyazla yürüyoruz. Bu beyazı; millet için ölürsek şehitlik kıyafetimiz, yürüsek de namuslu yürüyüşümüzün işareti olarak görüyoruz. 29 Mart'ı geçer 30 Mart sabahı size iki tane işaretimiz olacak Sayın Genel Başkanıma bunlardan biri; Başkanım Türkiye kitabını yazmaya başlayın. Kalemimiz var, kâğıdımız var, mürekkebimiz var. Bittiği yerde de kanımız var. İkincisi ise Sarıyer Belediyesi'ni ve bu bölgeyi vatanın kendisi görürüz, Sarıyer mutfağında en iyi yemeği pişiririz. Yemeği pişirirken de o yemekte biz de pişeriz” dedi.

Bu haber toplam 8027 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT