Demokrat Parti aracına saldırı

Demokrat Parti aracına saldırı
DSP seçim bürolarına saldırılardan sonra şimdi de Demokrat Parti'nin seçim aracı taşlandı.

Seçim yaklaştıkça rekabet iyice kızışmaya başladı. Adaylar centilmenlik çerçevesi içerisinde seçim çalışmalarını yürütürken bazı fanatikler işi farklı boyutlara taşımaya başladı. DSP seçim bürolarına saldırılardan sonra şimdi de Demokrat Parti’nin seçim aracı taşlanarak camları kırıldı.

“Baskılar bizi engelleyemez”
Demokrat Parti Meclis Üyesi Adayı Cemal Yıldırım konuyla ilgili basın açıklaması yaptı. Yıldırım, “Saldırıları kınıyoruz. Yapılan araştırmaların sonucunda Demokrat Parti güzel bir çıkış yakaladı. Bu da bazı çevreleri rahatsız ediyor. Meydanlarda baş edemeyenler bizi şiddetle engellenmeye çalışıyorlar. Demokrat Parti’nin Sarıyer’de iktidarını hiç kimse engelleyemeyecektir. Bu baskılar bizi yıldırmıyor. Aksine daha da güçlendiriyor. Onlar ne yaparlarsa yapsınlar biz centilmenlik çerçevesi içerisinde gelip 30 Mart’ta belediye yönetimini teslim alacağız. Ve Sarıyer hak ettiği değeri o zaman bulacak. Bize saldıranlara da en güzel hizmeti vererek onlara ders vereceğiz” dedi.

İlçe Başkanı’nın evine yumurta attılar
Öte yandan Demokrat Parti Sarıyer İlçe Teşkilatından yapılan açıklamada Avukat Yaşar Ağsu’nun pankartlarının parçalandığı ve ilçe Başkanı Osman Öztürk’ün evinin camlarına da yumurta fırlatıldığı belirtildi.

Bu haber toplam 1253 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT