Çiller'in oğlunun nikahını kıydı

Çiller'in oğlunun nikahını kıydı
Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen törende Tansu Çiller'in oğlu Berk Çiller'in nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıydı.

Tansu-Özer çiftinin oğulları Berk Çiller, Eda Odabaşı ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi. Çiller ailesinin isteği üzerine gazetecilere düğünle ilgili bilgi ve fotoğraf servisi yapılmadı

Eski başbakanlardan Tansu Çiller’in küçük oğlu Berk Çiller, altı ay önce tanıştığı Erdal ve Güner Odabaşı çiftinin kızı Eda Odabaşı ile önceki akşam Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi. Tansu Çiller, Sait Halim Paşa Yalısı’nın çok yakınında oturmasına rağmen basına görüntü vermemek için mekâna tekneyle geçti. Tansu Çiller’in basın danışmanları Sait Halim Paşa Yalısı’nın önünde bekleyen gazetecilerin yayına gelerek Tansu ve Berk Çiller’in düğün hakkında hiçbir şekilde bilgi verilmesini istemediğini ve gelin - damat fotoğrafı servisinin yapılmayacağını söyledi.

300 davetli katıldı
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı nikâhta Berk Çiller’in şahitliğini ağabeyi Mert Çiller, Eda Odabaşı’nın şahitliğini ise Kaan Serdoğan yaptı. Davete aralarında Nursel - Cavit Çağlar, Murat Bilgin, Vargı Burak - Yasemin Kaya çifti, Serap - Yılmaz Ulusoy, Meyra - Mehmet Ali Ilıcak, Emir Tamer’in de aralarında olduğu yaklaşık 300 davetli katıldı. Birçok konuk tıpkı gelinle damat gibi mekâna tekneyle geldi.

Bu haber toplam 2421 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT