CHP’liler birlikte start verdiler

CHP’liler birlikte start verdiler
CHP seçim startını PİDEBAN’da yerel basınla kahvaltıda buluşarak verdi.

PİDEBAN’da düzenlenen kahvaltıya CHP İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu, CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, CHP Meclis üyesi Erdal Sarıgöl, Gökan Zeybek, CHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Erol Abik, Sarıyerliler Derneği Başkanı Hayati Kaptanoğlu, Atatürkçü Düşünce Derneği Sarıyer Şubesi Başkanı Fahrettin Serdaroğlu  ve çok sayıda partili ile yerel basının temsilcileri katıldı.

Parti içerisinde yaşanılan birlik ve beraberliğin sıkça vurgulandığı kahvaltıda açılış konuşması yapan CHP İlçe Başkanı Sarıoğlu, “CHP olarak Sarıyer’de seçim startını vermiş bulunuyoruz. Partimizin MYK’sından Sarıyer adayımız olarak Şükrü Genç’in ismi çıkmıştır. Şimdiden Şükrü Genç’in belediye başkanlığı Sarıyer’e hayırlı olsun” dedi.

SARIYER BİZİM SEVDAMIZDIR
Serdar Sarıoğlu’ndan sonra kısa bir konuşma yapan Şükrü Genç, “Partimizin içerisinde herhangi bir tartışma yaşanmaksızın 4 tane aday adayı olarak yoğun bir süreci yaşadık. Dışarıdan da birileri aday yapılmaya çalışıldı ama bu gerçekleşmedi. Partimizin MYK’sı benim ismimi aday olarak açıkladı. Artık, diğer aday adayı arkadaşlarımızla, partililerimizle ve İlçe yönetimimizle seçim sürecine girdik. Ufak hatalarla ve ufak farklarla Sarıyer’de birçok seçim kaybettik. Sarıyer bizim sevdamızdır. Aday adaylık sürecinde tüm arkadaşlarımızın hazırladığı projeleri ve bizim de yapmış olduğumuz projeleri birleştirerek Sarıyer’in sorunlarını çözeceğiz.” dedi.

SARIGÖL VE ZEYBEK’TEN DESTEK
CHP’den aday adayı olan Erdal Sarıgöl ve Gökan Zeybek’te yaptıkları konuşmalarla Şükrü Genç’i destekleyeceklerini ifade ettiler. Düşünce ve proje bazında aday adaylık sürecinde bir yarış gerçekleştiğini söyleyen Sarıgöl bu yarışın sonunda kaybedenin olmadığını ve elinden gelen her şeyi Şükrü Genç için yapacağını söyledi. Gökhan Zeybek ise yaptığı konuşmada, “Seçimleri Sarıyer’de hep az oy farklarla kaybettik. Bugüne kadar bu kahvaltıda verilen görüntü hiçbir zaman verilmedi. 2004 seçimlerinde ise Belediye Meclisi’ne giren 10 arkadaşımız da dönem sonunda tam kadro olarak görevini tamamlıyor. Bu da Sarıyer’de bir ilktir” dedi.

MEYDANA BERABER İNDİLER
Şükrü Genç, Erdal Sarıgöl ve Gökan Zeybek’le beraber kahvaltıdan sonra Şifa Mahallesi’nde bulunan minibüs merkez duraklarını ziyaret etti. CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç halkın sorunlarını dinledi ve belediye başkanı seçildiği zaman yapacağı hizmetleri anlattı.

sukrugenchalk_771940599.jpg

Bu haber toplam 1784 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
4 Yorum