CHP’den önerge yağmuru

CHP’den önerge yağmuru
CHP İl Genel Meclis Üyeleri Haziran ayının ilk toplantısında başkanlığı önerge yağmuruna tuttu.

Sarıyer’den seçilen CHP İl Genel Meclis Üyeleri Haziran ayının ilk toplantısında meclis başkanlığını önerge yağmuruna tuttu.

CHP’li İl genel Meclis Üyeleri, Avni Sarıoğlu, İbrahim Bozan, İzzet Bayraktar ve İzzet Polat Haziran ayının ilk toplantısında Sarıyer’deki köylerin eksiklerin tamamlanması ile ilgili 9 önerge verdiler. Köyleri gezerek ve köy muhtarlarıyla toplantı yaparak Sarıyer’in köyleri ile ilgili eksikleri tespit eden meclis üyeleri,  topladıkları eksiklerin büyük çoğunluğunu önerge olarak İl Genel Meclisi Başkanlığı’na sundular.

Bir toplantıda 9 önerge
CHP’li İl Genel Meclis Üyeleri tarafından; Uskumruköy’e ilköğretim okulu yapılması, Zekeriyaköy’e ilköğretim okulu yapılması, Demirciköy’e spor sahası yapımı, Gümüşdere Köyü’ne sağlık ocağı yapılması, Gümüşdere Köyü İlköğretim Okulunun onarılması, Rumeli Feneri Köyü’ne spor sahası, Garipçe Köyü’nün mevcut iskelenin tamiri ve balıkçı barınağının yapılması, Garipçe Köyü’ne anaokulu ihtiyacı ve Mustafa Öztürk isimli engelli vatandaşa okulu tekerlekli sandalye verilmesi hakkında önergeler verildi. Meclis üyelerinin verdiği önergeler ilgili komisyonlara havale edildi. Gelecek raporlar ve meclis üyelerinin takibi ile bu eksiklerin giderilmesi sağlanmaya çalışılacak.

Bu haber toplam 1162 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT