CHP Sarıyer’den destek yok!

CHP Sarıyer’den destek yok!
CHP İstanbul İl Sekreteri Bülent Kerimoğlu, 24 ilçe başkanıyla birlikte Kılıçdaroğlu’nu desteklediklerini açıkladı. Sarıyer teşkilatı ise toplantıya katılmadı.

CHP İstanbul İl Örgütü, Berhan Şimşek'in katılmadığı basın toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu'na desteğini açıkladı. Destek veren ilçeler arasında Sarıyer, Bakırköy ve Kadıköy'ün bulunmaması dikkat çekerken toplantıya Berhan Şimşek katılmadı.

Destek veren ilçe başkanları arasında Sarıyer yok
CHP İstanbul İl Sekreteri Bülent Kerimoğlu, 24 ilçe başkanıyla birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve yeni yönetimini desteklediklerini açıkladı. Kerimoğlu, CHP İstanbul İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçe başkanlarının, il kadın kolları başkanı ve yönetiminin, il gençlik kolları başkanı ve yönetiminin yanı sıra İstanbul il yönetiminde bulunan 13 kişinin Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini bildirdi.

Türkiye’nin içinde bulunduğu zor koşullarda, CHP’nin bir kez daha tarihi görevini yerine getirmesini beklediklerini ifade eden Kerimoğlu, "Bu anlamda halkımıza ve örgütümüze, yürekten inandığımız Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’na, yeni yönetimine olan tam desteğimizi bir kez daha kararlı şekilde ifade ediyoruz" dedi.

CHP İlçe Başkanlığı Kemal Kılıçdaroğlu’na neden destek vermedi?
CHP kulislerinde bu konuda neler konuşuluyor?

Ayrıntılar SARIYER MANŞET’te olacak…

Bu haber toplam 1321 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
2 Yorum