CHP Sarıyer engelleri aştı

CHP Sarıyer engelleri aştı
CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde bulunan 5 engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı ve CHP İl Genel Meclis Üyelerinin ortaklaşa yürüttükleri çalışmalar sonucunda İstanbul Valiliği’nden temine dilen 5 adet akülü tekerlekli sandalye Sarıyer Belediyesi'nin araçlarıyla ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu, İl Genel Meclis Üyesi İzzet Polat ve Avni Sarıoğlu, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde oturan engelli vatandaşları evlerinde bizzat kendileri ziyaret ederek, akülü sandalyelerini teslim ettiler. Sandalyelerine kavuşan engelli vatandaşların mutluluğu gözlerinden okunurken, CHP’li yöneticiler de onların bu mutluluğuna ortak oldular.

engelyardim_icri_688441339.jpg

Sarıoğlu, “Bu kampanyalarımız devam edecek”
Dağıtımdan sonra Sarıyer Manşet Gazetesi’ne konuşan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu, “İl Genel Meclis üyesi arkadaşlarımızın ilçe ve mahalle birimlerimizle birlikte yürüttüğü çalışmayla 5 ihtiyaç sahibine bunu ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sokağa çıkamayan bu vatandaşlarımızın, artık temiz havalarda sokağa çıkmasına ön ayak oldukları için il genel meclis üyesi arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kampanyalarımız devam edecek. Arkadaşlarımız alan taraması yapmaya devam ediyorlar” diye konuştu.

Öğrencilere mont dağıtıldı
Öte yandan, soğuk havaların başlamasıyla birlikte harekete geçen CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, okul aile birliklerinin belirlediği ihtiyaç sahibi ilköğretim öğrencilerine mont dağıttı. İlk olarak PTT Evleri Mahallesi’ndeki iki okulda bu dağıtımlar yapıldı. İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu, sponsor işadamlarının katkılarıyla yapılan bu kampanyanın Sarıyer genelinde devam edeceğini belirtti.

Bu haber toplam 1386 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
5 Yorum