CHP gençlikte yeni başkan Vefa Ok oldu

CHP gençlikte yeni başkan Vefa Ok oldu
CHP Sarıyer Gençlik Kolları'nda yeni başkan Vefa Ok oldu.
CHP Sarıyer Gençlik Örgütü’nde son zamanlarda yaşanan aksaklıklar neticesinde görev yapmakta olan mevcut yönetim İstanbul İl Gençlik Örgütü tarafından görevden alındı. Görevden alınan yönetimin yerine bayrağı Sarıyer’in sevilen gençlerinden Vefa Ok ve yeni yönetimi devraldı.
 
Sarıyer Gençlik Örgütü Başkanlığı’na atanan Vefa Ok’la birlikte çalışacak isimlerinin çoğunun da yeni olması dikkat çekti. İlk toplantılarını dün akşam gerçekleştiren yeni yönetim kurulu, toplantıdan sonra bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. 
 

DAHA ÇOK SARIYERLİ GENCİ BU ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİRECEĞİZ

CHP Sarıyer Gençlik Kolları Yönetimi Vefa Ok

Yeni başkan Vefa Ok yaptığı açıklamada şunları söyledi: ‘Bizden önceki arkadaşlardan aldığımız bu onurlu bayrağı içimizdeki Sarıyer aşkıyla, devrimci bir ruhla, en güzel şekilde taşıyacağımıza söz veriyoruz. Bizler Sarıyerimizde doğmuş ve yetişmiş gençler olarak inandığımız ilkeler doğrultusunda Sarıyer’in siyasi davasına hizmet etmek için bir araya geldik. Senelerdir ilçemizde büyük bir özveriyle, büyük bir emekle 2.defa kazandığımız belediyemizle birlikte Sarıyerli gençler olarak üzerimize düşen görevleri layığıyla yerine getirdik. Şimdi daha büyük bir şevkle geliştireceğimiz projeler ve yapacağımız alan çalışmalarıyla daha çok Sarıyerli genci bu çatı altında birleştirici ve bütünleştirici bir tutumla, omuz omuza çalışmaya davet edeceğiz‘ dedi.
 
Yeni yönetim kurulu listesi şu şekilde;
1 - Vefa OK (Başkan) – Büyükdere
2 – Aycan KODAL – Çayırbaşı
3 – Selçuk YILDIZ – FSM 
4 – Şevket BAŞTAN – Kocataş
5 – Vildan ŞAHİN – Bahçeköy
6 – Fatma AKTÜRK – Tarabya
7 – Selim BEKTAŞ – Ayazağa
8 – Barış Şimşek – Büyükdere
9 – Aysel AKTAŞ – Kocataş
10 – Mustafa Kemal CEBER – Ferahevler
11 – Mehmet GÜNEL – Rumeli Hisarı
12- Buse Özcan – Çayırbaşı
13- Sertaç Yeşilbaş – Büyükdere
14 – Aras Atbaş – Reşitpaşa
15 – Özcan Akcan - FSM

Bu haber toplam 6592 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT