CHP gençliği yeni başkanını seçti

CHP gençliği yeni başkanını seçti
Sarıyer’de gerçekleştirdigi başarılı çalışmalarla tüm örgütün takdirini kazanan Uğur Atma başkanlığındaki Sarıyer Gençlik Örgütü ilçe kongresini gerçekleştirdi.

Uğur Atma’nın açılış konusmasını yaptığı gençlik kongresinde 6 mayıs nedeniyle Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan’ı saygıyla anan CHP’li gençler daha sonra Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından kongreye başladılar.

Mevcut başkan Uğur Atma’nın aday olmadığı kongrede iki aday başkanlık yarışı için başvuruda bulundu.Uğur Atma başkanlığındaki gençlik örgütünde, örgütten ve örgütlenmeden sorumlu başkan yardımcısı olan Gökhan Bayram 120 üyenin imzasıyla adaylık başvurusunu divana sunarken, Sarıyer gençlik kolları eski eğitim sekreteri Berk Ertuğrul, topladığı 8 imzayla adaylık için yeterli olan %10 çoğunluğuna ulaşamadığı için adaylıktan çekildi.

Oyların tamamını alan Gökhan Bayram Sarıyer Gençlik Örgütünün yeni başkanlığına seçilerek görevi Uğur Atma’dan devraldı.

Gökhan Bayram yaptığı konusmada, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde Cumhuriyet Halk Parti’sinde gençlik kollarıyla alakalı olan %10!luk gençlik kotasını ve gençlik kongrelerini devrim niteliğinde iki önemli karar olarak nitelendirirken artık gençlik örgütlerinin daha özgür, daha nitelikli olacağını belirtti.BAŞKAN: GÖKHAN BAYRAM
1- ARAS ATBAŞ
2- ŞEHRİGÜL ATLI
3- PINAR AYHAN
4- MURAT ÇAKIL
5- EMRE DORUK
6- TAYLAN CAN GÜLTEKİN
7- AYŞEGÜL KABUL
8- GÜRKAN KADIK
9- BURAK KAVAK FİKRET
10- FİGEN NESİMİGİL
11- MERT ÖZTÜRK
12- EREN SARITAŞ
13- DAMLA SÖZEN
14- MERVE TOPRAK SÜREN

YEDEK LİSTE
1. ZEYNEL KAPLAN
2. NİHAN SABAZ
3. VEFA OK 
4. DENİZ GÖKTAŞ
5. HAKAN KAPICI
6. ULAŞ ABDALOĞLU
7. EBRU DOĞAN
8. GÜLŞAH SARIGÜL
9. ÖNDER KOÇ
10. ŞEVKET BAŞTAN
11. CEYHUN SINIRBAŞOĞLU
12. SEZER ÖZDEMİR
13. PINAR BAKAR
14. ERKAN ŞANLI

İL DELEGELERİ
1.  YÜCEL ARSLAN
2.  ŞEHRİGÜL ATLI
3.  UĞUR ATMA
4.  GÖKHAN BAYRAM
5.  AYŞEGÜL KABUL
6.  GÜRKAN KADIK
7.  CANDAŞ KIR
8.  MERT ÖZTÜRK
9.  DAMLA SÖZEN

Bu haber toplam 9587 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum