Cennetin kapıları açıldı

Cennetin kapıları açıldı
“Bentler Bistro” görkemli bir organizasyonla kapılarını İstanbullulara açtı.

Belgrad Ormanı’ndaki tarihi su bentlerinin tam ortasında, doğal güzelliği ile adeta cenneti andıran “Bentler Bistro” görkemli bir organizasyonla kapılarını İstanbullulara açtı.

Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Sarıyer Belediyesi Başkan Vekili Hayati Kaptanoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları ve birçok seçkin kişinin katılımıyla kapılarını açan “Bentler Bistro” her yönüyle göz doldurdu. Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman böyle bir mekânın Sarıyer’de hizmete açılmasının memnuniyet verici olduğunu belirtti.

bentbistro1_251113101.jpg

İstanbul’un yoğun temposundan uzaklaşıp, uçsuz bucaksız bir ağaç denizinin içinde sadece su ve kuş sesleriyle stres atabileceğiniz, ailenizle birlikte huzurlu bir ortamda piknik yapabileceğiz muhteşem bir ortamda hizmete açılan “Bentler Bistro”  kısa zamanda İstanbul’un seçkin mekânları arasında yerini alacak gibi. Tarihi dokusuyla da öne çıkan bir ortamda bulunan mekânda, kır düğünleri ve piknik organizasyonları için her şey düşünülmüş.

Osmanlı imparatorluğu döneminde şehrin su ihtiyacını karşılamak amacıyla birbiri ardına inşa edilen, Topuzlu Bendi (1750) Valide Bendi (1796) ile 2. Sultan Mahmut Bentlerinin (1839) tam ortasında bulunan mekândan piknik için gerekli hizmeti alabilmeniz mümkün. Yeşil bir örtünün altında ormanın derinliklerine kadar uzanan yürüyüş parkurları, bisiklet yolları ve piknik alanlarıyla hizmete açılan “Bentler Bistro”  sizleri dünyada cenneti görmeye bekliyor.

bentbistro2_452807099.jpg

bentbistro3_274778237.jpg

bentbistro4_780022143.jpg

bentbistro5_122451685.jpg

Bu haber toplam 5960 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT