Çayırbaşı'nda şakalaşma cinayeti

Çayırbaşı'nda şakalaşma cinayeti
Çayırbaşı'nda şakalaşma nedeniyle çıkan tartışmada, Nihat Ç., Tuğrul Türkmen’i tabanca ile vurarak öldürdü

Çayırbaşı'nda şakalaşma nedeniyle çıkan tartışmada, Nihat Ç., Tuğrul Türkmen’i tabanca ile vurarak öldürdü. Motosikletle kaçmaya çalışan Nihat Ç., takip sonucu yakalandı.

Çayırbaşı Bahçeköy Caddesi’nde, saat 17.00 sıralarında meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti; Aynı arkadaş çevresinden olan Nihat Ç. ile 30 yaşındaki Tuğrul Türkmen arasında şakalaşma sırasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Nihat Ç., tabancası ile Tuğrul Türkmen’e rastgele ateş etti. Türkmen yere düşerken, şarjör değiştiren saldırgan, motosiklet ile olay yerinden kaçtı. Çevredekiler tarafından Sarıyer Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Tuğrul Türkmen, kurtarılamadı.

Polis, görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda peşine düştüğü Nihat Ç.'yi kovalamaca sonrası Hacıosman Bayırı'nda yakaladı. Olay yerinde yapılan incelemede 8 tane 7.65 milimetre çapında boş mermi kovanı bulundu. Çevre sakinleri hayatını kaybeden gencin ailesinin nalbur dükkanında çalıştığını ve Çayırbaşı Spor Kulübü’nde de amatör futbolcuları çalıştırdığını söyledi.

Bu haber toplam 2285 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT