Cansu Durkun Akademi İle Güzellikte Profesyonel Olmak

Cansu Durkun Akademi İle Güzellikte Profesyonel Olmak

Cansu Durkun, kalıcı makyaj konusunda uzman kabul edilen ülkemizin güzellik otoritelerinden biridir. Bu alanda 2010 yılından beri yer almaktadır. Aldığı pek çok eğitimle kendini daha da geliştirmiştir. Kurduğu akademide güzellik ve makyaj konularındaki eğitimleri kendi vermektedir. Bu alanlardaki bilgi ve tecrübelerini eğitime katılan herkesle paylaşan Cansu Durkun işini en kaliteli şekilde yapan güzellik uzmanlarını yetiştirmektedir.

Cansu Durkun Akademi

Cansu Durkun uzman bir güzellik uzmanıdır. Kendi tecrübe ve bilgi birikimlerini aktarmak amacı ile bir akademi açmıştır. Cansu Durkun akademide en temel amaç, kaliteli uzmanlar yetiştirmektir. Güzellik uzmanlığı kişinin yüz hatlarını doğru tanımayı ve uygun tonları seçebilmeyi de gerektiren bir sanattır. Bu nedenle Cansu Durkun akademi ilk önce teorik bilgileri kursiyerlerine detaylı şekilde aktarır. Bu bilgiler içinde yüz tanıma teknikleri, renk bilgileri, çizim bilgileri yer alır. Aynı anda pratik yapma imkanı da eğitimlerde sağlanmaktadır.

Makyaj tekniklerini öğrenirken pratik yapmanın vazgeçilmez olduğu unutulmamalıdır. Cansu Durkun akademi kalıcı makyaj eğitimlerini iki ana kategoriye ayırmıştır;

cansu1.jpg

Kaş uzmanlığı

Dudak - Liner Uzmanlığı,

Bu iki alanda tüm teorik ve pratik bilgiler detaylı şekilde verilmektedir. Eğitimlerin tamamı Cansu Durkun tarafından sağlanmaktadır. Kendi profesyonelliğini kursiyerlerine aktarmaya çalışan uzman, akademisini başarıyla temsil etmektedir. Akademi hakkımda daha detaylı bilgiye http://www.cansudurkun.com/ adresinden ulaşılabilir.

Cansu Durkun Akademi’de Eğitim Almak

Cansu Durkun akademide eğitim almak ve kalıcı makyaj konusunda uzmanlaşmak isteyenler oldukça fazladır. Bunun temel nedeni akademide profesyonel bir eğitim verilmesidir. Akademi eğitimleri sırasında Kaş uzmanlığı eğitimi için 5 gün ayrılmıştır. Bu sürede teorik bilgiler çok kapsamlı şekilde verilir ve pek çok kez pratik yapılır. Bu eğitimler melanin, piğmentoloji gibi pek çok konuda detaylı bilgiler verilmektedir. Kara kalem çizimlerle kursiyerlerim el becerileri geliştirilmektedir. Bu akademide öğrenci olununca, kalıcı makyaj konusunda profesyonel olmak kaçınılmazdır.

cansu2.jpgcansu3.jpg

Bu haber toplam 12172 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT