Bütün sorunlarınız çözülecek

Bütün sorunlarınız çözülecek
CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, Darüşşafaka Mahallesi sakinlerine söz verdi.

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, 30 Mart’tan sonra Darüşşafaka Mahallesi’nin 15 yıldır çözümlenemeyen sorunlarını çözeceklerini belirterek, “Biz mahallelerimiz arasında ayrımcılık yapan değil, hepsini kucaklayan ve hizmet götüren bir anlayışı benimseyeceğiz. Söz veriyorum bugüne kadar ihmal edilen bütün sorunlarınızı çözeceğiz. Çok az kaldı” dedi. 

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, Darüşşafaka Mahallesi’nde düzenlenen açık hava toplantısında mahalle sakinleriyle bir araya geldi. 150’ye yakın mahalle sakininin katıldığı toplantıda CHP’nin belediye başkan aday adayları Gökan Zeybek ve Erdal Sarıgöl de yer aldı.

Toplantıya katılan Darüşşafaka Mahallesi Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, yaptığı açılış konuşmasında, Darüşşafaka’nın önceki belediye yönetimleri tarafından 15 yıldır ihmal edildiğini hatırlatarak, “Biz artık sorunlarımız çözülsün istiyoruz. Hizmet gelmediği için dişimizle, tırnağımızla kendi kendimize hizmet getirdik. Sayın başkanımızın göreve gelmesiyle sorunlarımızın çözüleceğini biliyoruz. Onu destekliyoruz” dedi.

“Geleceğimiz için oylar CHP’ye”
Mahalle sakinlerinden gazeteci Bilal Öztürk ise, cumhuriyetin, demokrasinin ve çocukların geleceği için oyların CHP’de toplanması gerektiğine dikkat çekerek, “Oylarımızı bir partide toplayalım. Çünkü CHP dışında bir başka partiye oy vermek AKP’nin değirmenine su taşımaktır. Biz artık sorunlarımızın çözülmesini istiyoruz. Darüşşafaka sakinleri oylarını bölmeyecek, katılımcı bir belediyecilik anlayışını savunan Sayın Şükrü Genç’in seçilmesi yönünde oy kullanacaktır” diye konuştu.

Darüşşafaka Mahallesi’nde oturan CHP belediye başkan aday adaylarından Gökan Zeybek ise, “Sevgili Darüşşafakalılar, sizden bir ricam var. Geçen yerel seçimlerde ben belediye başkan adayıydım. Bana destek verdiniz. Şimdi sizden bana verdiğiniz desteğin on katını Şükrü Genç’e vermenizi istiyorum. Atatürk’ün bize emanet ettiği cumhuriyetimizin geleceği için oylarımızı Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu, Sarıyer’de ise Şükrü Genç için kullanmalıyız” dedi.

“15 yıllık dertler artık bitecek”
CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç ise, Sarıyer’in yalılarının, villalarının, sitelerinin ve tepelerdeki evlerinin hepsinin ayrı ayrı sorunlar yaşadığına dikkat çekerek, şu görüşleri dile getirdi: “Sorunların olması çok doğal. Her sosyal grubun kendine göre sorunları var. Önemli olan bunların çözülebilmesi, üstesinden gelinebilmesi. Ancak bugüne kadar yönetime gelen belediyeler yakalarından parti rozetlerini çıkarmadıkları için ayrımcılık yapmış, yandaş belediyeciliği yapmış, hizmette ayrımcılık yapmışlardır. Sarıyer’in seçkin ve özel mahallesi Darüşşafaka da bundan payını almıştır. Ama artık bitti. Bu anlayışla belediyecilik yapmanın zamanı geçti. Darüşşafaka Mahallesi’nin 15 yıldan beri çözümlenemeyen sorunlarını çözeceğiz. Biz mahallelerimiz arasında ayrımcılık yapan değil, hepsini kucaklayan ve hizmet götüren bir anlayışı benimseyeceğiz. Söz veriyorum bugüne kadar ihmal edilen bütün sorunlarınızı çözeceğiz.”

Bu haber toplam 1384 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT