Bozan’dan tanışma yemeği

Bozan’dan tanışma yemeği
CHP İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Bozan, köy muhtarlarıyla tanışma yemeği düzenledi.

Toplantı havasında geçen yemekte Sarıyer Belediyesi için oy kullanamayan ancak İl Genel Meclis oylarında önemli rolü bulunan köylerin sorunları gündeme getirildi.

Bahar Country’de düzenlenen toplantıya, İl Genel Meclis Üyeleri, İbrahim Bozan, Avni Sarıoğlu, İzzet Bayraktar, İzzet Polat, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kavuk, CHP İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu, Zekeriyaköy, Kısırkaya, Demirciköy, Uskumruköy, Gümüşdere, Kilyos, Garipçe, Rumelifeneri Muhtarları katıldı.  Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise yoğun programı nedeniyle geç saatlerde Ardahan Damal Belediye Başkanı Gülcemal Fidan ile birlikte katıldı. Toplantıya katılan muhtarlar köyleri ile ilgili sıkıntıları yazılı olarak Bozan’a teslim ederken, birçok sorun da sözlü olarak dile getirildi.

Bozan, “Muhtarlarımızla beraber çalışacağız”
Toplantının açılış konuşmasını yapan İbrahim Bozan, birbirini daha iyi tanımak, sorunları dinlemek ve çözüm aramak için bir araya geldiklerini belirterek, “Okul, yol, gibi konularında eski Tapu Müdürü olarak sorunlarınızı biliyorum. Hem birbirimizi tanımak hem de sorunları beraber tespit etmek için bir araya geldik. Ben devlet işinden geldim ve Sarıyer’i çok seviyorum. Bazı sorunları tek başına yapamayız hep beraber çözeceğiz. Plan ve projelerimizde sizlerle beraber çalışacağız. Hep beraber 5 yıllık yeni dönemde güzel çalışmalara imza atacağımızı inanıyorum. CHP İlçe Başkanımız Serdar Sarıoğlu'na da tüm destekleri için teşekkür ederim. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

bozan2_872146770.jpg

Sarıoğlu, “El ele olacağız”
Bozan’dan sonra söz alan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu ise seçim çalışmalarında sürekli olarak muhtarlarla beraber çalışacaklarının altını çizdiklerini söyleyerek,  “Sizler yaşadığınız bölgelerin önderlerisiniz. Buradaki sorunları beraber tespit edip çözümünü de beraber sağlayacağız. Gerek Belediye Başkanımız, gerek İl Genel Meclis Üyelerimiz ve bizler sizlerle sürekli el ele olacağız. Seçim çalışmalarımızda söylediğimiz gibi muhtarlarımızla meclis üyelerimizmiş gibi çalışacağız. Katılımınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber toplam 1337 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT