Bize devretsinler, biz yapalım

Bize devretsinler, biz yapalım
Gökan Zeybek, Yusuf Ziya Öniş Stadı'nı bir türlü bitiremeyenlere seslendi.

Gökan Zeybek, “Sarıyer Belediyesi’ne bıraksınlar”
İlk kez Sarıyer Manşet Gazetesi’nin gündeme getirdiği Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı’nın içler acısı durumu Sarıyer Belediye Meclisi’nin gündemine geldi. Gündem dışı söz alan CHP Meclis Üyesi Gökan Zeybek “Eğer Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Sarıyer'deki bu stada bakamayacaksa, Sarıyer Belediyesi'ne bıraksın” dedi.

“Stadın hali içler acısıdır”
Kamunun yaptığı yanlış yatırımlardan bir tanesinin Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı olduğunu söyleyen Gökan Zeybek, “Stadın hali içler acısıdır. 2 yıl bekletildikten sonra açılmış olan bu stadın çimlerinin yarısı gitmiş durumdadır. Stad, 2 maç sonra tekrar kapatılacak hale gelmiştir. Trilyonlarca lira kaynağın aktarıldığı bir tesisin neden daha açılmadan bu kadar kötü hale gelmesinin sorgulanması gerekmektedir” dedi.

“Sarıyer Belediyesi’ne bıraksınlar”
Geçen hafta milli takımımız Kayseri'de bir maç oynadı. Milli takımımızın hocası oradaki tesisleri işletenleri sert bir şekilde eleştirdi. Tesis Büyükşehir Belediyesi'ne devredilerek yapıldı. Eğer Gençlik Spor İl Müdürlüğü Beden Terbiyesi Sarıyer'deki bu stada bakamayacaksa, onaramayacaksa, Sarıyer Spor Kulübü'nün hizmetine veremeyecekse, Sarıyer Belediyesi'ne bıraksınlar biz aslanlar gibi onun da altından kalkarız” dedi.

Bu haber toplam 1343 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT