Bayraktar’dan CHP’li gençlere mesaj

Bayraktar’dan CHP’li gençlere mesaj
CHP Sarıyer’in sevilen genç ismi Uygar Bayraktar, sosyal medyada yaptığı açıklama ile CHP’li gençlere birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

İsmi CHP Sarıyer Gençlik kolu başkanlığı için geçen Uygar Bayraktar, erken seçimden önce yapığı açıklama ile kongre sürecini bir kenara bırakıp herkesin birlik ve beraberlik içinde CHP’nin iktidarı için çalışması gerektiğini söyledi.

“Gün birlik günüdür”
Bayraktar açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Yoğun gecen bir secim sürecinden sonra tekrarlanacak erken secim de; öncelikle ülkemizin yüksek çıkarları, toplumsal barışın sağlanması ve yanlış yürütülen ekonomi stratejilerin düzene girmesi adına Cumhuriyet Halk Partimizin inandığım kadrolarının her zaman olduğu gibi yine emrindeyim. Burada hepimize düşen görev kişisel meseleleri, kongre sürecini bir kenara bırakıp partimizin bayrağı altında tek vücut olarak çalışmaktır. Bunun içinde ilk hedefimiz kendi evimizin önünü süpürmek, artık CHP'nin kalesi olarak adlandırılan Sarıyer'imiz de oy farkımızı daha da arttırmak olacaktır. İnancımız, umudumuz hiç bitmeyecek. Kendi çıkarları üzerine siyaset kuran hiç kimseye yine geçit vermeyeceğiz. Gün birlik günüdür! Yolumuz, yolunuz açık olsun.”

Bu haber toplam 3688 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT