Başkan Şükrü Genç’ten kano öğrencilerine ziyaret

Başkan Şükrü Genç’ten kano öğrencilerine ziyaret
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yaz okulları kapsamında Sarıyer Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde kano branşında eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek sohbet etti. 

Bu yıl 14.kez kapılarını açan Sarıyer Belediyesi Yaz Spor Okulları’na kayıt yaptıran 3 bin 300 çocuk yüzme, futbol, kız futbol, basketbol, voleybol, badminton, karate, judo, kano, jimnastik, atletizm ve tüplü dalış olmak üzere toplam 12 branşta eğitime başladı. Kano branşını ziyaret ederek veli ve öğrencilerle bir araya gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, dersleri izledi, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Çocukların tatillerini verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak ve spor bilincini aşılamak için her yaz düzenlenen Sarıyer Belediye Yaz Spor Okulları’nda dersler başladı. Su Sporları Merkezi’nde gerçekleşen kano branşını ziyaret eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcıları Nadir Günday ve Hüseyin Coşkun, Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Başkanı Hayrettin Dereli, Spor İşleri Müdürü Sibel Akı Helvacı çocuklarla sohbet ederek, başarılar diledi. 

Ziyaret sırasında Dr. Cengiz Alp de hazır bulundu. Dr. Cengiz Alp Sarıyer’de yaptığı önemli hizmetlerden dolayı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ekibine teşekkür etti. 

Denizden Çöp Toplandı

Çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla alanda hazır olan Sarıyer Belediyesi Su Altı Ekibi ise tüplü dalış yaparak denizin dibinden çöp topladı. Kola kutusu, pet şişe, plastik kasa, poşet gibi birçok atık denizden çıkarılarak, doğaya verdiği zarar çocuklara anlatıldı.

kano13.jpegkano14.jpegkano15.jpegkano16.jpeg

kano1.jpegkano2.jpegkano3.jpegkano4.jpegkano5.jpegkano6.jpegkano7.jpegkano8.jpegkano9.jpegkano10.jpegkano11.jpeg

Bu haber toplam 3661 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT