Başkan Genç'ten sağlık çalışanlarına ziyaret

Başkan Genç'ten sağlık çalışanlarına ziyaret
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla doktorları ziyaret etti.

Sağlık emekçilerinin zaman zaman hak etmedikleri darplarla karşılaştıklarını ifade eden Başkan Şükrü Genç, “Bunun yasalarla güvence altına alınması lazım” dedi.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastanelere ziyaret gerçekleştiren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, doktorların bayramlarını kutlayarak çiçek takdim etti. Sarıyer’deki birçok hastaneye giden Başkan Şükrü Genç’e vatandaşların ilgisi de yoğundu. Sağlık çalışanlarının sorunlarını dinleyen Başkan Genç, sağlıkçılara yönelik gerçekleştirilen şiddet olaylarının önüne geçmek için yasalarla güvence altına alınması gerektiğini söyledi.

ELLERİNDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR

Bütün sağlık emekçilerinin bayramını kutlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Türkiye’de bu kadar yoğunluğun içinde ellerinden ne gelirse yapmaya çalışan doktorlar hak etmedikleri halde sırası geldiğinde de en ağır darplarla karşılaşıyorlar. Bunun yasalarla güvence altına alınması lazım. Onlar sağlık, derman dağıtırken kendi sağlıklarına da dikkat etmeli. Kendi sağlıklarıyla birlikte varlıklarına da dikkat etmeleri gerekir. Bizim onlardan dileğimiz bu” dedi.

tip1.jpgtip2.jpgtip3.jpgtip4.jpg

Bu haber toplam 1850 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT