Başesgioğlu merkez ofisini açtı

Başesgioğlu merkez ofisini açtı
Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu AK Parti’nin merkez seçim ofisinin açılışını yaptı.

Başesgioğlu’nun yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı M.Akif Şişmanoğlu ile birlikte AK Parti Meclis Üyesi adayları açılışa katıldı.

Kurdelayı keserek seçim irtibat bürosunun açılışını yapan Başesgioğlu, 29 Mart seçimlerinin önemini vurguladığı konuşmasında; “29 Mart’ta tüm Türkiye’de olduğu gibi Sarıyer’de de yerel yönetimler seçimleri yapılacak. Önümüzdeki 5 yıllık süre içerisinde, Sarıyer’i yönetecek yerel yöneticileri iş başına getireceğiz. Dolayısıyla 29 Mart tarihinin çok önemli bir tarih olduğunun altını çizmek istiyorum. Bu sıradan bir tarih değil, Sarıyer’in gelişmesine, kalkınmasına hizmet edecek kadroların iş başına getirilmesi seçimidir.” dedi.

GÖZÜMÜZ ARKADA DEĞİL
Sarıyer’de bir bayrak değişiminin gerçekleştirildiğini söyleyen Devlet Bakanı Başesgioğlu ”Bizim Sarıyer’e tanıdığımız güzel icraatlar yapacağına inandığımız, değerli arkadaşımız Mehmet Akif Şişmanoğlu’nu aday olarak takdim ettik. Siz Sarıyerlilerin desteği ile inanıyoruz ki, belediye başkanlığı koltuğuna oturduğu zaman değerli ekibi ile, çok güzel işler yapacak. Kendisinin öz geçmişi, çalışma hayatı, başarısı, müktesebatı, bunlara muktedir bir arkadaşımız, bu yüzden gözümüz arkada değil. Bu güne kadar belediye başkanlığı yapan Yusuf Bey arkadaşımıza da Sarıyer’e kazandırdıkları için çok teşekkür ediyoruz. Bir bayrak değişimidir, bir nöbet değişimidir, inşallah bu doğrultuda M.Akif Bey daha ileri noktalara Sarıyer’imizi götürecektir.” dedi.

DURMAYACAĞIZ, YOLA DEVAM EDECEĞİZ
Başesgioğlu’ndan sonra bir konuşma yapan AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı M.Akif Şişmanoğlu; “Geçtiğimiz 5 yıllık dönemde büyük düşündük büyük hizmetler yaptık. Ulaşım, altyapı, sağlık yatırımlarımız, sosyal yatırımlarımız hepsi Sarıyer’imize ulaştı ve bunları hükümetimizin gücü ve İBB’nin katkılarıyla gerçekleştirdik. Bundan sonrada bu hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Durmayacağız yola devam edeceğiz” dedi.

Bu haber toplam 1230 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT