Bahçeköy'e hizmet ofisi kurulacak

Bahçeköy'e hizmet ofisi kurulacak
Şükrü Genç, Bahçeköy’ün daha iyi hizmet alması için göreve geldiğinde bir hizmet ofisi kuracağının müjdesini verdi.

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, Bahçeköy’deki Giresunlular derneğini ziyaret etti. Bahçeköy halkı ve Giresunlulara seslenen Genç, şeffaf bir yönetim sergileyeceğini söyleyerek, Bahçeköy’ün daha iyi hizmet alması için burada bir hizmet ofisi kuracağının müjdesini verdi.

“Şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz”
Eğitim, sağlık, spor ve daha birçok konuda projelerini anlatan Genç, Bahçeköy halkına şöyle seslendi; “İsteyen herkes kalkıp Belediye ye gelebilir. Kapımız tüm vatandaşlarımıza açık olacak.  Bizler sizlerin temsilcileri olarak uzman kadromuzla tüm sorunları çözeceğiz. Dolayısıyla Belediye’de gizlilik diye bir şey söz konusu olmayacak. Şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz. Bizler sizlerin beklediği şekilde Belediye yöneticileri olacağız. Hiçbir arkadaşımızın boğazından tek bir haram lokma geçmeyecektir. Çünkü AKP’nin içinde bulunduğu durum ülkenin ne halde olduğunu göstermektedir. Şu an bu ülkede bir aile 2 çocuğunu okutmaktaysa birini geri çektiğini görmekteyiz. Bizler eğer sizin sorunlarınızı çözebileceksek seçimden öncede bunu yapmalıyız, sevgimizi paylaşmalıyız. Eğitimde, sağlıkta ciddi problemler var. Gençlerimizin haline bakıyoruz alabildiğince işsizlik var. Sizlerin sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi biliyoruz”

“Bahçeköy’e hizmet ofisi kuracağız”
Bahçeköy’ün Sarıyer’e bağlanması ile ilgili vatandaşların sorularını cevaplayan Genç, Bahçeköy’e bir hizmet ofisi kuracaklarının müjdesini verdi. Genç, konuyla ilgili olarak, “Bahçeköy daha önce belde belediyesiydi. Fakat yasal değişiklikler neticesinde Sarıyer’e bağlandı. Yeni dönemde hizmetlerini Sarıyer Belediyesi’nden alacak. Bu anlamda Bahçeköy’ün daha iyi hizmet alması için burada bir hizmet ofisi kuracağız. Eski belediye binasını faaliyete geçirip bir katını hizmet ofisi olarak düzenleyeceğiz. Sarıyer Belediyesi’ne bağlı bir hizmet ofisi olarak bu binamızı kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER: SERPİL KÜÇÜK

Bu haber toplam 1390 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT