Bağrıaçık ve Düşmez'den açıklama

Bağrıaçık ve Düşmez'den açıklama
AK Parti ilçe yönetiminin fesh edilmesi ve Serap Boz'un istifasıyla büyük hareketlilik geçiren AK Parti'de iki meclis üyesi daha ortak basın açıklaması yaptı.

Serpil Bağrıaçık ve Ali Düşmez'in basın açıklaması:

AK PARTİ SARIYER DE YENİ DİNAMİKLERİYLE DAHA GÜÇLENMİŞ OLARAK ÇALIŞMALARINA BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DEVAM EDECEKTİR.

GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ ŞİMDİ DE  SARIYERİN BÜTÜN RENKLERİNİ  KUCAKLAYAN ANLAYIŞ FELSEFESİYLE HER DERDE DEVA OLMAYA, SORUNLARI  ÇÖZMEYE  ÇALIŞACAKTIR.

SARIYER’İN VE SARIYERLİNİN YARARINA OLAN HER PROJEYİ, HER KARARI, HER ÇALIŞMAYI CANI GÖNÜLDEN DESTEKLEYECEK, SARIYERİN GELİŞMESİ İÇİN GEREKEN HERŞEYİ YAPACAKTIR.

GENEL MERKEZİMİZİN VE İSTANBUL İL BAŞKANLIĞIMIZIN ALMIŞ OLDUKLARI KARAR DOĞRULTUSUNDA ; AK PARTİ , İLÇE BAKANI  HÜSEYİN ÖZDEMİR,YENİLENMİŞ  GÜÇLÜ İLÇE TEŞKİLATI, HER DAİM SARIYERLİNİN YANINDA OLAN VE HİZMETİNE AMADE OLAN;, MAHALLE BAŞKANLARI, MECLİS ÜYELERİ, BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ VE BAKANLARIYLA  MAHALLE, MAHALLE, SOKAK SOKAK DURMADAN ÇALIŞMALARINA DAHA DA HIZ VERECEK VE AK PARTİYİ 12 EYLÜL 2010 REFERANDUM SEÇİMLERİ, 2011 GENEL SEÇİMLERİ VE DEVAMINDA 2014 YEREL SEÇİMLERİNDE  İKTİDARA TAŞIMANIN HAZZINI YAŞAYACAKTIR.
 
SERPİL BAĞRIAÇIK                               ALİ DÜŞMEZ
İBB                                                              İL GENEL MECLİS ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ                                           SPOR KOMİSYON BAŞKANI
AB & DIŞ İLİŞKİLER
KOMİSYON BAŞKANI

Bu haber toplam 1337 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum