'Ayazağa'yı ayağa kaldırmaya geliyoruz'

'Ayazağa'yı ayağa kaldırmaya geliyoruz'
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, Ayazağa’da büyük bir coşkuyla karşılandı. “İşte başkan işte Ayazağa” sloganlarıyla karşılanan Özsoy, “Ayazağa’yı ayağa kaldırmaya geliyoruz” dedi.

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ile birlikte, Ayazağa’da bulunan Giresun Eynesil Kemaliye Köyü Derneği ve Ayaztepe Gençlik Derneği’nde halkla buluştu. Yoğun kalabalığın olduğu toplantıda gençler Özsoy’a sevgi gösterisinde bulundu.  Gençler sık sık, “İşte başkan, işte Ayazağa” sloganları attı.

img_6357.jpg 

 

img_6335.jpg

Yıllarca Ayazağa’nın parasıyla Nişantaşı’nda yılbaşı partileri yaptılar 

Mahallenin yaklaşık 20 yıldır hizmetten mahrum kaldığını ve Ayazağa’nın parasıyla Osmanbey ve Nişantaşı’nda yılbaşı partileri verildiğini belirten AK Partili Özsoy, “30 Mart’ta seçimi kazanarak Ayazağa’ya en iyi hizmetleri yapacağız. Ayazağa’yı çok eskiden beri bilirim, çocukluğumuz hep buralarda geçti. Ayazağa hizmete çok muhtaç durumda. Şişli Belediyesi tarafından hep mahrum bırakılmış. Buranın bütçesini Nişantaşı ve Osmanbey’e harcadılar. Biz geldiğimizde Ayazağa’dan Sarıyer Belediyesi’ne gelecek para buraya harcanacak” dedi.

img_6457.jpg

 

img_6420.jpg

Ayazağa’yı ayağa kaldırmaya geliyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’la yola çıktığını ve bunun mahalle için büyük bir şans olduğunu vurgulayan Özsoy, “Sarıyer Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi birleştiği zaman hiçbir hizmette eksiklik kalmaz. 5 binlik planlarınız Büyükşehir’den geçti, şimdi de Sarıyer Belediyesine geçecek ve 1000’lik planlar yapılacak. Biz işe önce planlardan başladık. Bahçeköy’den yol yapımına hemen başladık. Ama en önemlisi Ayazağa’dan, İTÜ metro istasyonuna bir bağlantı kuracağız ve oradan da İstinye’ye metro ile inebileceksiniz. Biz çözüm noktasında projelerimizi oluştururuz ama en son karar yine vatandaşındır. Vatandaşımız tamam derse hemen işe başlarız, yok derse de vatandaşımızın taleplerini dinledikten sonra yeni çözüm yolları ararız” dedi.

Bu haber toplam 6617 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum