Ayazağa'nın sevincine ortak oldu

Ayazağa'nın sevincine ortak oldu
Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Ayazağa mahallesi ziyaretinde Ayazağaspor'un galibiyet sevincine soyunma odasında ortak oldu.

Cumhur ittifakı Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, Sarıyer Ayazağa Mahallesi'nde esnaf ve Ülkü Ocakları'nı ziyaret ettiler, Ayazağaspor'un galibiyet sevincine soyunma odasında ortak oldular.

Cumhur ittifakı Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, önce Ayazağaspor'un maçına gittiler, ardından, Ayazağa Mahallesi'nde esnaf ve Ülkü Ocakları'nı ziyaret ettiler.

Ayazağaspor, kendi evinde konuk ettiği Çekmeköy'ü 3-0 mağlup ederek galibiyet serisini sürdürdü. Maçın ardından futbolcular, maçı izlemeye gelen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu ile birlikte galibiyet pozu verdi.

Ziyaret kapsamında Coşkun, Soylu ve Kurşun, Ayazağa Caddesi üzerinde bulunan esnafları tek tek gezerek hem sohbet ettiler hem de sorunlarını dinlediler. Özellikle Ayazağa'da başlatılan emsal teşkil edecek olan kenstel dönüşümden duydukları memnuniyeti ifade eden Ayazağa esnafı, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, talep ve önerilerini paylaştılar.

Esnaf ziyaretinin ardından Ayazağa Ülkü Ocakları'nı ziyaret ederek ülkücülerle bir araya gelen Cumhur ittifakı mensupları, güncel gelişmeler ve Sarıyer'in geleceği hakkında sohbet ettiler.

Coşkun, ziyaretlerle ilgili açıklamasında "Ayazağalı komşularımızla ile bir araya gelerek hasbihal ettik, Sarıyer'de yaşamanın ayrıcalıklı bir hal alabilmesi için yerel yönetimler tarafından iyileştirilmesi gereken yaşam kalitemizi arttırmaya yönelik projelerimizi anlattık, Ayazağalı kardeşlerimizin fikirlerini dinledik. Sarıyer'i hep birlikte kalkındıracağız" dedi.

Soylu ise, "Ayazağa'mızın esnafları ve ülkücü gençlerimizle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duydum. Sarıyer'e hizmet etmek için hep birlikte çalışacağız" diye konuştu.

1huseyin-coskun-ayazaga.jpeg

2huseyin-coskun-ayazaga.jpeg

3huseyin-coskun-ayazaga.jpeg

4huseyin-coskun-ayazaga.jpeg

5huseyin-coskun-ayazaga.jpeg

6huseyin-coskun-ayazaga.jpeg

7huseyin-coskun-ayazaga.jpeg

8huseyin-coskun-ayazaga.jpeg

Bu haber toplam 2631 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT