AK Partililer tersane alanında bayramlaştı

AK Partililer tersane alanında bayramlaştı
AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı'nın bayramlaşma programı İstinye tersane alanında yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Eski İstinye tersane alanında düzenlenen bayramlaşma programına yoğun katılım gerçekleşirken, programa AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı mensuplarının yanı sıra İstanbul Milletvekilleri Osman Aşkın Bak ve Türkan Dağoğlu, Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, İl genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda Sarıyerli katıldı. 

akbayramlasma3.jpg
 
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir  bayramlaşma töreninin açılış konuşmasında partililerin ve tüm Sarıyerlilerin bayramını kutladı. Özdemir, “Bayrama ulaşmanın ve girmenin mutluluğu içindeyiz. Ramazan ayı çok önemli bir ay. Birlik ve beraberliğin yakalanması için sahurlarda iftarlarda vatandaşlarımızla bir araya gelerek onlarla sohbet etme imkanı bulduk. Ramazan boyunca ihtiyaç sahibi insanların kapılarını çaldık. Ramazan ayı onların kapısını çalmak için bir vesile oldu. Ramazan bitti diyerek onları unutmuş değiliz. Bundan sonra da ziyaretlerimiz de vatandaşlarımızla bir araya gelmelerimizde devam edecek. Hükümetimizin istikrarlı çalışmalarını sizlerde görüyorsunuz. Bu birlik ve beraberlik içerisinde yerel seçimlerden de galip çıkacağımızı düşünüyorum” dedi.

akbayramlasma4.jpg
 
İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak ise yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak olan çalışmalarla yerel seçimleri alacaklarına emin olduklarını belirtti.Bak, “Teşkilatlarımızla beraber Ramazan ayında Sarıyer’de düzenlenen etkinliklerde beraber olduk. Şehit yakınlarını, düşkünleri her daim hatırlamalı ve yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Gittiğimiz her yerde yoğun ilgi var. Sarıyer’de yaklaşan yerel seçimlerde alacağımız başarılı sonuçla bunu taçlandırmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

huseyin_ozdemir_abdullah_guk.jpg

HUBER KÖŞKÜ'NDE BAYRAMLAŞMA
Tersane alanında gerçekleşen bayramlaşmanın ardından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Huber Köşkü'nde AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Kadın Kolları Başkanı Emine Küçük ve Gençlik Kolları Başkanı Çetin Kara'yı kabul etti. Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette ise Abdullah Gül ile Hüseyin Özdemir arasında Sarıyer üzerine yoğun bir sohbetin gerçekleştiği öğrenildi.

akbayramlasma2.jpg

akbayramlasma1.jpg

Bu haber toplam 10089 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT