AK Partili kadınlar engellileri unutmadı

AK Partili kadınlar engellileri unutmadı
Yaptığı sosyal çalışmalarla adından sıkça söz ettiren AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları, engelliler günü dolayısıyla bir organizasyon düzenledi.
Yaptığı sosyal çalışmalarla adından sıkça söz ettiren AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları, bu kez de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla “Altı Nokta Körler Vakfı" bünyesindeki kursiyerlere yönelik bir organizasyon düzenledi.

akkadin3.jpg
 
AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Emirgan'daki "Altı Nokta Körler Vakfı" bünyesindeki kursiyerler için bir program düzenledi.  Kursiyerlerle yemekte bir araya gelen AK Partili kadınlar ve ilçe yöneticileri, onların sorunlarını dinlediler. 

akkadin1.jpg

Emine Küçük; “Her zaman yanlarındayız” 
AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Küçük gerçekleştirdikleri organizasyonla ilgili, "Engelli vatandaşlarımızın toplum içinde hak ettiği hayat standartlarında yaşamalarına yönelik kanun ve düzenlemeler ile birçok çalışma hükümetimiz tarafından hızla hayata geçirilmektedir. Engelli kardeşlerimizin başkalarına muhtaç olmadan toplumsal hayata katılmaları ve daha iyi hayat şartlarına kavuşabilmeleri için yapılan çalışmaları büyük bir titizlikle sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz. Bizler de AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı Kadın Kolları olarak çorba da tuzumuz olma adına bir organizasyon tertipledik. Her yıl düzenlediğimiz  “Yaşlılar Haftası” etkinliğimizin benzeri bir güzelliği de engelli kardeşlerimiz ile yaşamak istedik.3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün engelli kardeşlerimiz ve onların sorunlarına duyarlı olmak noktasındaki bilinç ve hassasiyetimizi daha da artırıp hayırlara vesile olmasını diliyor, engelli kardeşlerimizin günlerini kutluyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum" dedi.

akkadin2.jpg
 
Organizasyonda İl Teşkilat Komisyonu Sarıyer Sorumlusu Nezaket Şimşek, İl Engelliler Komisyonu Nevin Çarlıoğlu, İlçe Yöneticileri, Vakıf temsilcileri de hazır bulundular.
 

Bu haber toplam 4051 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT