AK Parti’den yoğun Pazar mesaisi

AK Parti’den yoğun Pazar mesaisi
Ekrem Erdem ve Sedat Özsoy’dan Sarıyerlilere çok önemli mesajlar...

Yerel seçimlere kısa süre kala AK Parti Sarıyer’de tempoyu iyice arttırdı. Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, İstanbul Milletvekilleri Osman Aşkın Bak, Ahmet Baha Öğütken’in de katıldığı etkinliklerde Pazar günü yoğun bir mesai yaptı. AK Parti’ye gittiği her yerde yoğun ilgi vardı.

pinar_esnaf_gezisi.jpg

 
Ayazağa’da ilk önce Giresunlular ile bir araya gelen AK Partililer daha sonra Kastamonulular oradan da Yeniköy Bağlar Mevkii’nde Samsun Ladikliler Derneğini ziyaret etti.  AK Partililer, Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ve İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ile birlikte Pınar Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptıktan sonra Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.
 

Ekrem Erdem, “Bu seçim Türkiye’nin geleceğini belirleyecek”

Sarıyer’de konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, yerel seçimlere işaret ederek, bunun sadece normal bir seçim olmadığını söyledi. Erdem, bu durumun liderlerin konuşmalarına da yansıdığını dile getirerek, "Liderler, Türkiye'nin geleceğini konuşuyor. Çünkü bu seçim, Türkiye'nin geleceğini belirleyecek bir seçim olacak" ifadesini kullandı.
 

Sarıyer’in sorunlarını AK Parti çözecek

Sarıyer’in tüm sorunlarının AK Parti ile çözüleceğini belirten Erdem; "AK Parti'den başka projesi olan parti var mı? Yok. Ufukları yok ki projeleri olsun. Sizden isteğimiz; bu fırsatçılara, kaosçulara fırsat vermeyin. Bu istikrar bozulmasın istiyoruz. Bu işi sadece belediye başkanlığı seçimi olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu seçim, ülkenin geleceğinin oylandığı bir seçim olacak" dedi.
 

Sedat Özsoy, “Mülkiyet sorununda çözümün tek adresi AK Parti’dir”

Açılış töreninde konuşan Özsoy, Sarıyer'e ilişkin projelerini anlatarak, vatandaşlardan destek istedi. Özsoy, ilçenin en büyük problemi olduğunu belirttiği "mülkiyet" konusuna değinerek, "Sarıyer'in mülkiyet sorununun çözüm adresi AK Parti'dir. CHP'nin yalanlarına, ürettikleri korku senaryolarına inanmayın. CHP, çözümün önünde engeldir. AK Parti'nin hiç kimsenin tuğlasına dokunmayacağına, buradan söz veriyorum. Bu sorunu sizinle, siz nasıl istiyorsanız öyle çözeceğiz. İsteğinizin dışında hiçbir uygulama olmayacaktır. Her mahallede ayrı ekipler oluşturacağız. Sizlerin çıkarı neyi gerektiriyorsa, o doğrultuda hareket edeceğiz. Projelerimizi sizlerle birlikte masaya yatıracağız. Eğer siz, 'Biz böyle yaşamaktan memnunuz' derseniz, biz de bunu kabul edip hizmetlerimize öyle devam edeceğiz" diye konuştu.  İlçe sakinlerinin kentsel dönüşümle, daha modern binalarda yaşamayı tercih edeceklerini düşündüğünü dile getiren Özsoy, buna inancının tam olduğunu söyledi.
 
danismameclisi3.jpg
 

Sarıyerli Sarıyer’de yaşayacak

pinar_esnaf_gezisi1.jpg

Mülkiyet sorununun çözümünün en güzel örneğini Derbent'te uygulayacaklarını kaydeden Özsoy, şöyle devam etti: "Burada, vatandaşlarımıza birebir 95 metrekare daireler vereceğiz. Bin 652 dairenin tapusunu çok yakında törenle hak sahiplerine teslim edeceğiz. Açık ve net bir şekilde söylüyorum ki; Sarıyer'de hiç kimse mağdur edilmeyecek. Kimse bir metre ileriye gitmeyecek, Sarıyerli, Sarıyer'de yaşamaya devam edecek."
 

CHP 3 ayda tapu sözü vererek halkı kandırdı

CHP'nin 2009'da Sarıyerlilere 3 ayda tapu sözü verdiğini söyleyen Özsoy, “ Bu sözleri için tek bir adım atmadılar. Sözlerini unuttular. Yine, halkın problemini çözen AK Parti oldu” dedi.
 

Dev projelerle geliyoruz, Sarıyer’i 5 yılda ayağa kaldıracağız

Amacının Sarıyerlilere daha kaliteli bir hizmet sunmak olduğunu ifade eden Özsoy, "Amacım, çocuklarınızla birlikte, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güvenli yaşamanızdır. Başbakanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş sonuna kadar arkamızdadır. Sarıyer'e dev projelerimizle hizmet vermeye geliyoruz. Kültür merkezleri, metro ağı, belediye hizmet binası, ilçemizde meydanlar, balıkçılar çarşısı, otoparklar ve daha birçok sosyal ve kentsel projelerimizle, Sarıyer'i ayağa kaldıracağız. Bunların hayal olmadığını göreceksiniz" şeklinde konuştu.
 
Ekrem Erdem daha sonra Milletvekili Osman Aşkın Bak, Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy ve İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ile birlikte Halk Eğitim Merkezi’nde danışma meclisi toplantısına katıldı. Danışma meclisindeki coşku dikkat çekti.  
 

 

danismameclisi1.jpg

 

fsm_buro_acilis.jpg

pinar_muhtar_ziyaret.jpg

 

Bu haber toplam 4332 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT