AK Parti’de rahatsızlık var

AK Parti’de rahatsızlık var
AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Yakup Güngör Mutlu, Hüseyin Özdemir’in yeniden göreve gelmesinden bazı partililerin rahatsız olduğunu söyledi.

Birçok partilinin kendisini arayarak, Hüseyin Özdemir’in yeniden göreve getirtmesinden dolayı rahatsızlıklarını dile getirdiklerini söyleyen Mutlu, kendisi hakkında çıkan istifa söylentilerine ise, “Böyle bir düşüncem yok” dedi.

Başarı da, başarısızlık ta en başta yöneticiye aittir
Hüseyin Özdemir’e yeniden görev verilmesi konusundaki tartışmalar hakkında görüş belirten Mutlu şunları söyledi, “Hüseyin Özdemir’e yeniden görev verilmesine bazı partililer rahatsız. Beni arayarak bu rahatsızlıklarını dile getiriyorlar. Burada haklı olduklarını düşünüyorum. Bana göre, başarı da başarısızlık da yöneticiye aittir. Burada teşkilatın başarılı ya da başarısız olması en başta başkanın sorumluluğundadır. Başkanı tekrar görevlendirilip faturanın sadece ilçe yöneticilerine kesilmesi doğru değildir” dedi.

İstifa gibi bir düşüncem yok
İstifa edeceği yönünde çıkan dedikoduların doğru olmadığını söyleyen Mutlu, “İstifa etmek gibi bir düşüncem yoktur. İstifa edecek olan başka arkadaş varsa onları bilmiyorum.” dedi.

Bu haber toplam 6279 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT