AK Parti Meclis üyeleri tanıtıldı

AK Parti Meclis üyeleri tanıtıldı
AK Parti Meclis Üyesi adayları, düzenlenen Danışma Meclisi toplantısında kamuoyuna tanıtıldı.

 

Armoni Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen programa; AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün, Bahçeköy Belediye Başkanı Mustafa Başaran, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı M.Akif Şişmanoğlu ile birlikte tüm meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı.

TAHRİKLERE KAPILMAYIN UYARISI
AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, seçim kampanyasında şuana kadar yapılanları anlattığı konuşmasında; “Belediyecilik bizim işimiz. Recep Tayyip Erdoğan belediyecilik anlayışında bir devrim yaptı. Bu yüzden AK Partili olmak, bu büyük harekete gönül vermek aynı zamanda büyük bir sorumluluğu peşinden getiriyor. Mahçup olmadan, tökezlemeden, sen-ben davasına düşmeden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu kutsal emaneti şanımıza, şerefimize yakışır şekilde taşıyacağız.” dedi.

Özdemir, tüm partililere seçim kampanyası boyunca tahriklere kapılmamaları yönünde uyarılarda bulunarak; “Tahriklere kapılmadan, oyunlara gelmeden yolumuza devam edeceğiz. Biz gücümüzü başbakanımızdan alıyoruz. Bizim başbakanımız bir dünya lideri. Ondaki heyecan ve coşku bize de ilham olmasını temenni ediyorum. 29 Martta alacağımız zaferi kendisine hediye etmek istiyoruz.” dedi.

Özdemir’in konuşmasının ardından gerçekleştirilen sinevizyonda yer alan Başbakan’ın görüntüleri ve sözleri salondakilerden yoğun alkış aldı.

YUSUF TÜLÜN HELALLİK İSTEDİ
Gecede coşkulu bir konuşma yapan 5 yıl boyunca Sarıyer’e İstinyepark Alışveriş Merkezi, Türker İnanoğlu Gösteri Merkezi ve Acıbadem Hastanesi gibi yatırımlar kazandırdığını söyledi.  Mehmet Akif Şişmanoğlu’nun etrafında kenetlenmesi gerektiği söyleyen Tülün, Danışma Meclisi’nde yaptığı son konuşmada tüm partililerden helallik istedi.

EN YAKIN RAKİBE YÜZDE 10 FARK ATMALIYIZ
AK Parti Meclis Üyesi adaylarının tek tek anons edilip kamuoyuna tanıtıldıktan sonra yoğun alkışlarla kürsüye çıkan M.Akif Şişmanoğlu konuşmasında, “Biz daha önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de zaferle çıkmak istiyoruz. Bu mücadelemizi hep birlikte alnımızın akıyla sürdürüyoruz. Sarıyer’in geçmiş dönemden gelen tüm sorunlarını biz çözdük, bundan sonra da çözersek yine biz çözeceğiz. 28 Mart akşamına kadar Sarıyer’de çalınmadık kapı, girilmedik ev, eli sıkılmadık bir insan bırakmayacağız. 30 Mart sabahından itibaren de Sarıyer’in bütün renklerini kucaklayacağız. İnsanlarımızı AK Parti'ye oy veren ve oy vermeyen olarak ikiye bölmeyeceğiz. İnsanımıza hizmet ederken ayrımcılık yapmayacağız.” dedi.

Bu haber toplam 1588 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum