Ağsu 30 Mart'a randevu verdi

Ağsu 30 Mart'a randevu verdi
Avukat Yaşar Ağsu, Sarıyerlilere 30 Mart'ta Belediye'nin önünde randevu verdi.

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Ağsu, Sarıyer Kastamonu Doğanyurtlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği yemekte yine AKP’ye yüklendi.

Ağsu, “Biz Sarıyer’de Büyükşehir Belediyesi’yle, hükümetle aynı adayı seçelim, böylece Sarıyer’in birçok sorununu halledelim dedik, ama halledemedik. Böylece çözümün bu olmadığını da tüm Sarıyer görmüş oldu” dedi.

Sarıyer öksüz, Sarıyer yetim, Sarıyer biçare…
Diğer Belediye Başkan Adayları’nın da bulunduğu yemekte söz alan Ağsu, “Sarıyer öksüz, Sarıyer yetim, Sarıyer biçare, Sarıyer unutulmuş, Sarıyer her şeyiyle geri kalmış! Biz Sarıyer’de Büyükşehir Belediyesi’yle, hükümetle aynı adayı seçelim, böylece Sarıyer’in birçok sorununu halledelim dedik, ama halledemedik. Balık çarşısını yıkanlar şimdi 5 tane yapacağız diyorlar, hangi yasayla yapacaklarını söylesinler, burada deklare etsinler. Desinler ki; ‘Biz Boğaziçi Yasası’nı kaldıracağız, biz Boğaziçi Müdürlüğü’nü kaldırıp, Sarıyer coğrafyasını Sarıyer Belediyesi’ne teslim edeceğiz.’ Edecek misiniz? Hayır! Sarıyer’de balıkçı barınağı yok, Kısırkaya’da balıkçı barınağı yok, Sarıyer’de Gümüşdere’nin tarım ürünlerinin satıldığı daimi bir pazar yok! Sarıyer’de İstinye Park’ın dışında bir tane bile ticari merkez yok. Sarıyer’de sadece yoklar çok” dedi.

Ağsu Sarıyerlilere 30 Mart’ta Belediye’nin önünde randevu verdi
Konuşmasının sonunda Ağsu, “Sarıyer 30 Mart’a Başkan’ıyla girecek. Kararsız da yok, kararsızların kararı benim. 30 Mart’ta hepinizi Sarıyerlilerin hakim olduğu belediyenin önüne bekliyorum” dedi.

Bu haber toplam 1511 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT