41 kere maşallah!

41 kere maşallah!
Sarıyer’in tek özgür ve tarafsız yayın organı olan Sarıyer Manşet Gazetesi’nin 41. Sayısı çıktı.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana çizgisinden asla ödün vermeden özgür ve tarafsız yayın politikasıyla ilçeye gazetecilik alanında kaliteli bir anlayış getiren Sarıyer Manşet Gazetesi’nin 41. Sayısı çıktı.

Sarıyer’in gündemini belirleyen, güvenilir ve belgeli haberleriyle de sık sık ulusal basına kaynak olan Sarıyer Manşet’in yeni sayısında da yine çok çarpıcı haberler yer alıyor. 10 bin gibi büyük bir rakamla Sarıyer’in en yüksek tirajlı gazetesi olan ve bu konuda rakip tanımayan Sarıyer Manşet, tüm mahallelerde dağıtılmaya başlandı.

“Derbent Sorunu Çözülüyor” manşetiyle çıkan gazetede mülkiyet konusunda Sarıyer’in diğer mahallerini de ilgilendiren “Derbent Projesi’nin detayları anlatılıyor. Büyük bir beğeniyle okunan gazetede siyasetten spora, yaşamdan magazine birbirinden çarpıcı ve özel haberler yer alıyor.

Tecrübeli ekibi, zengin içeriği ve kalitesiyle Sarıyerlilerin sesi kulağı haline gelen ve periyodik olarak her ayın ilk haftası çıkan Sarıyer Manşet, tüm mahallelerde esnaf, kahve ve sokaklarda bulunan tüm vatandaşlara dağıtılıyor.

Siz de Sarıyer Manşet okuyun yaşadığınız çevreden habersiz kalmayın.

Bu haber toplam 1718 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT