1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Web Tasarımda Devrim Yaratacak!
Web Tasarımda Devrim Yaratacak!

Web Tasarımda Devrim Yaratacak!

A+A-

Dijital dünyanın en çok kullanılan mecralardan birisi olması nedeniyle firmalar, markalar ya da hizmet veren kişiler tüketicilerine ulaşabilmek için bu mecradan en iyi şekilde yararlanmak istemektedirler. Mecraya atılacak ilk adım ise hızlı ve kullanışlı bir web sitesi oluşturmaktan geçiyor. Bu noktada Türkiye’nin en iyi web geliştiricileri arasında gösterilen Ulaşcan Ertürk’ün deneyiminden faydalanmak dijital dünyada hedeflenen başarıya ulaşmada avantaj yaratacaktır.

Sektöre yeni giren firma, marka ya da kişiler avantaj sağlama ve bütçelerini en iyi şekilde değerlendirebilmek için uzman bir web geliştirici desteği almalarında büyük faydalar bulunmaktadır. Böylece mevcut müşterilerine hizmetlerini en iyi şekilde anlatırken potansiyel müşterilerini de hızlı bir şekilde yakalamış olacaklardır.

Web tasarımı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Ulaşcan Ertürk; sorguru.com isminde bir forum sitesi de açmıştır. Forum sitesi aracılığıyla birçok konuda danışanlarına en iyi şekilde yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ek olarak tecrübelerini paylaştığı webofficeturkey.com isminde hazır web sitesi satın alınabileceği bir projeye de imza atmıştır. Ertürk’ün, şu an emlak piyasasında devrim yaratacak bir uygulama üzerinde çalıştığı biliniyor.

Hazır Web Sitesinin Avantajları Hakkında Genel Bilgi

 1. Uygun Bütçe

 2. Hızlı web sitesi kurulumu

 3. Başarılı altyapı ve yazılım

 4. Kullanıcı dostu web site tasarımı

Web Sitesi ve Önemi Hakkında Genel Bilgi

Firmalar, markalar ya da kişiler için web siteleri bilinirlik ve marka değerinin sağlanması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden Ulaşcan Ertürk gibi alanında uzman olan isimlerle çalışmak rakiplerin önüne geçme açısından doğru bir strateji olacaktır. Web site tasarımında hazır web sitesi şablonların üzerinden değil de kendisine özel tasarım isteyen kişi ve kurumlar için de Ulaşcan Ertürk hizmet vermektedir.

Web sitesi bir firmanın ya da kişinin hedef kitlesine ulaşmasını sağlayan en hızlı araçlardan birisidir. Bu yüzden kişi ya da kurumlar web sitesini oluştururken bir adım önde olabilmek amacıyla SEO (Search Engine Optimization) çalışmalarına uygun olacak şekilde hareket etmelidir.

Yeni yılda ise en çok talep edilen konulardan birisi olan e-ticaret sektörüyle ilgili yeni bir atılım gerçekleştirmeyi planlamaktadır. E-ticaret sektörüyle yakından ilgilenen kişi ya da kurumlar için uygun fiyatlarla kullanıcı dostu bir platform oluşturmayı hedeflemektedir. Böylece müşterileri için en iyi platform en fiyatlarla sunulacaktır.

HABERE YORUM KAT