1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. İzmir Karşıyaka web tasarım
İzmir Karşıyaka web tasarım

İzmir Karşıyaka web tasarım

A+A-

İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Karşıyaka’da 2013 yılında kurularak kaliteli hizmet vermeye başlayan Bulrog Web Tasarım Ajansı 4 yıllık tecrübeyle çalışmalarını sürdürüyor.  www.bulrogwebtasarim.com adlı adresi üzerinden ajansın çalışmaları hakkında tüm detaylara ulaşabilir.

İzmir Karşıyaka web tasarım denilince…

İşletmelere ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara web tasarım ve dijital pazarlama hizmetleri sunan Bulrog Web Tasarım akademik düzeyde bilgi birikimine tecrübesini de ilave ederek çalışmalarını devam ettiriyor. İzmir Karşıyaka web tasarım denilince öncü firmalar arasına giren Bulrog Web Tasarım Ajansı www.bulrogwebtasarim.com sitesinde müşterilerine ana başlıklarla sunacak olursak;  web tasarımın yanı sıra arama motoru opt. (seo), google adwords reklam ve grafik tasarım/baskı alanlarında hizmetler sunuyor. Siteye girildiği zaman ajansın yaptığı işlerin örneklerine çok rahat bir şekilde ulaşılabilirken fikir sahibi olunabiliyor.

Onlarca alanda ihtiyacınızı gideriyor

İzmir Karşıyaka web tasarım olarak teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek ve onun arkasında kalmayarak işlerini yürüten ajans, firmaları bilinçlendirirken web sitelerinden elde etmeyi umdukları değere ve başarıya ulaşmalarında onlara aracılık ediyor. www.bulrogwebtasarim.com sitesinde SSS bölümündeki web hizmetleri alanında ajansın; mobil uyumlu tasarım, hız ve peformans, seo hizmeti, sosyal medya entegrasyonu, hatasız kodlama, yazım denetimi ve tercüme, yandex mail altyapısı, web proje yönetimi alanlarında sunduğu çalışmalara rahatlıkla girebilir ve ihtiyacınız yönünde istekte bulunabilirsiniz.  Aynı bölümün diğer hizmetleri alanında ise; logo tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, fotoğraf çekimleri, tanıtım videosu alanlarına girebilirsiniz.

Yurt dışındaki Türk yatırımcılara destek

Ajansın 4 yıllık tecrübeyle sunduğu çalışmalarını referanslar bölümünden girerek görüp inceleme şansınız bulunuyor. www.bulrogwebtasarim.com sitesinde firmanın uzman kadrosu işletmenize uygun stratejilerle marka değeri oluşturmanıza, web ‘teki varlığınızı geliştirmenize ve hedef kitlenizle daha anlamlı ilişkiler kurmanıza yardımcı oluyor. Firma İzmir Karşıyaka’da olsa da çalışma stratejisi ve kalitesi ile ülke dışındaki Türk girişimcilerinin de teknik bilgi desteğini ve dijital hizmetlerini sağlayarak rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. www.bulrogwebtasarim.com sitesinden istediğiniz bilgileri ulaştıktan sonra ajans yetkililerine rahatça ulaşabilir ve aklınıza takılan konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu haber toplam 2044 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT