1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yüz tanıma sistemleri
Yüz tanıma sistemleri

Yüz tanıma sistemleri

A+A-

Yüz tanıma sistemleri son teknoloji ürünlerinin başında gelmekte ve hedef kitleler tarafından da öncelikli olarak gösterilen bir ürün kapsamında göze çarpmaktadır. Kuruluım maliyetinden sonra işletme maliyeti ve saf malzeme ihtiyacı olmayan bu sistem türü, Perkotek güvencesi ile artık sizlere bir telefon kadar uzaklıkta!

Her daim kaliteli bir ürün kullanmanız mahiyetinde çalışan Perkotek, bu anlamda da sizlere üstün kapsamlı ürünler sunabilmek adına var olan fiyat listesini de ürünlerin kullanışlılığına göre sıralıyor. Böylelikle her keseye uygun olan yüz tanıma sistemleri kendisini ön plana çıkartıyor, kitleler tarafından tercih edilebiliyor. 50.000’e yakın kişiyi dahili hafızasına kaydedebilen ve geçiş izinleri veren bu sistem, her geçen gün sizler tarafından daha öncü bir ürün olarak gözlemlenmekte ve kitleler tarafından da fazlası ile sevilmektedir. Biz de bu ürünleri daha çekici ve değerli kılabilmek adına çalışmalarımızı olabildiğince üst seviyelere taşımayı ihmal etmiyoruz. Tüm ürün seçenekleri sizlere geniş ve kapsamlı bir ortam yaratma açısından önemini üst seviyelere taşımakta, böylelikle de güncel bir ürün kataloğunun sunulma durumu söz konusu olmaktadır. Bu gibi ürünleri çekici kılan ve sizlere ulaştırma konusunda da tüm hassasiyetleri gösteren Perkotek, her anlamda Türkiye’nin öncü firmalarından bir tanesi konumundadır. Sizlere pek çok güvenlik ekipmanını sunma konusunda üstün hizmetler sunan firmamız, yüz tanıma sistemi ürünlerini de daha kapsamlı ve tutumlu bir hale dönüştürebilmek adına üstün hizmetlerini sıralamayı ihmal etmiyor ve bu açıdan ürünleri de özellikli bir şekilde sizlere sunulan ortamlardan yansıtıyor. Yüzün 2/3’ü deforme olsa bile sizlere geçiş izni veren ve direkt olarak kriptolama tekniği ile yüzünüzün altyapısını hafıza altına alan bu ürün, işyerine giriş ve çıkış saatlerini sunarak personel takip amacıyla kullanılan en kapsamlı ürünlerden de bir tanesidir.

Ayrıca maaş hesaplaması konusunda da tüm kullanıcılara özel bir hizmet sunan bu ürün tipi, direkt olarak personellerin giriş ve çıkış saatine göre hareket etmeyi de ihmal etmemektedir. Siz de yüz tanıma ürünleri satın almayı düşünüyorsanız hemen Perkotek ile iletişime geçebilir ve alanında en önemli olan ürün seçeneklerini alma şansına sahip olabilirsiniz.

Bu haber toplam 778 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT