1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yüz tanıma sistemi
Yüz tanıma sistemi

Yüz tanıma sistemi

A+A-

İleri teknoloji kapsamında en kullanışlı ürünlerin başında gelen yüz tanıma sistemi, diğer ürünlere nazaran fazlaca kullanışlı bir ürün olarak bilinmektedir. Bilindiği üzere parmak izi okuma sistemi veya kartlı geçiş sistemi, temas etme yüzünden zamanla bozulabiliyor ve bu gibi problemlerin önüne geçmek adına da çok daha cazip ve kullanışlı ürün olan yüz tanıma sistemi günümüzde yaygınlaşıyor.

Bazı ağır iş alanlarında çalışan personellerin parmak izi okuyucularında, deforme olmuş olan parmaklarını görme durumu söz konusu olmaz. Bu nedenden dolayı da popüler bir uygulama türü olan yüz tanıma sistemi, %100’e kadar verim ve avantaj sunma konusunda bir numaralı ürün olarak bilinmektedir. Yüz tanıma sistemleri çok basit ve kolay bir şekilde sistem içerisine yeni personeller kaydetmektedir. Bunun için kişinin yüz taramasının yapılabilmesi konusunda, var olan personel cihazın karşısına geçer ve daha sonra yüksek çözünürlüklü kameralar ile beraber yüzün tüm alanlarının fotoğrafları çekilir. Bununla birlikte ise kripto kodlama sayısal bir değere dönüştürülür. Ayrıca yüz tanıma cihazlarının bazılarında parmak izi okuyucu ve kart okuyucu modüller de bulunur. Kitleler diledikleri herhangi bir uygulamadan faydalanabilirler. Yüz tanıma cihazları, tıpkı parmak izi okuma cihazları gibi personelleri birbirinden hemen ayıran ve herhangi bir karıştırma durumunun söz konusu olmadığı cihaz türleridir. Sistem, ortalama 5000’e kadar kişinin yüzünü tanıyabilme hafızasına sahiptir. Magic Face yüz tanıma cihazı, kızıl ötesi kameralara sahiptir ve karanlık, yetersiz aydınlatmalar da bile istenen sonuçları bizlere sunar.

Günümüzde sadece personel takip amacıyla kullanılmayan bu ürün çeşidi, aynı zamanda yemekhane kontrol sistemleri, üye takip sistemini barındıran spor salonları gibi pek çok alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Siz de bu ürün tipini sipariş ederek artık var olan sisteme kitleleri entegre edip, istenen sonuçları alabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Yüz tanıma sistemi direkt olarak kapıya, turnikelere veya duvara monte edilebilme olanaklarına sahiptir. Yüz tanıma cihazları içerisinde yer alan nitelikli algoritmalar sayesinde yüzün 2/3’ü deforme olsa bile, sistem yüzü tanıyabilme olanaklarına sahiptir ve bu da %100’e kadar üründen tam performans almanızı sağlar. Siz de Perkotek güvencesi ile bu ürünlere sahip olmak ve uygun fiyatlar karşılığında sistemi var olan şirketinizde kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birbirinden farklı ve alternatif ürünlerin yer aldığı sistem türü ile beraber siz de elverişli sonuçlar alabilme olanaklarına sahip olacak, sistemi her daim uzun ömürlü olarak kullanabilme olanaklarına tabii tutulacaksınız. Bugüne kadar birçok kişi tarafından önem sunulmuş ve kullanım alanı doğurmuş olan yüz tanıma sistemi, genel olarak kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüşmüştür.

Bu vade de ise ürünlerin temel olarak kullanım alanları da siz değerli kullanıcılara ışık hızında sunulmaktadır. Teknik olarak müşteri odaklı çalışan Perkotek, siparişleriniz doğrultusunda da ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırmayı hedef bilecek ve siparişlerinizin tamamının da kurulum aşamasını en kısa sürede tamamlayacaktır. Her geçen gün daha çok ürüne ev sahipliği yapan Perkotek, yazılımlarını da kendi bünyesinde geliştirmekte ve satın alma işleminden sonra sizlere özgü bir hale dönüştürmeyi de ihmal etmemektedir. Bu sayede ise tam olarak kaliteli ürün kullanma durumları layığı ile söz konusu olacak ve siz de temel anlamda kaliteli bir ürünü kullanabilmenin keyfini süreceksiniz. Geçmişten, günümüze kadar birçok kişi tarafından denenmiş ve kullanım alanı oluşturulmuş olan yüz tanıma sistemi sizlere bir tık kadar uzaklıktadır.

Bu haber toplam 1618 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT