1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yüz tanıma sistemi
Yüz tanıma sistemi

Yüz tanıma sistemi

A+A-

Günümüzde personel takibi amacıyla kullanılan yüz tanıma sistemleri, her geçen gün gelişen teknoloji ile beraber yaygınlığını da arttırmayı ihmal etmedi. Pek çok kişi tarafından tercih edilen ve yüksek personel oranı ile çalışan şirketler, bu gibi sistem ürünlerine geçiş yaparak artık personellerin giriş – çıkış saatlerinde ki döngüyü en iyi şekilde ayarlama olanaklarına sahip olabiliyorlar.

Giriş çıkışın uygun olduğu duvara, kapıya veya direkt olarak turnike sistemi üzerine monte edilebilen bu ürün tipi, sizlerin yüz hatlarını en iyi şekilde tanımlar ve kriptolama işlemiyle kaydeder. Daha sonra ki süreçlerde ise yüz tanıma sistemi sizler için sorun teşkil etmeden kullanım alanları oluşturacağı gibi, alanında da istediğiniz gibi faydalanma olanaklarına sahip olacaksınız. Farklı açılardan yüz tanıma cihazı, sizlerin yüzünde ki algoritmayı kodlamaktadır. Bununla beraber de yüze bir ID numarası verilir ve daha sonra ki geçişler de herhangi bir sorun yaşanmadan, %100’e kadar verim almanız sağlanır. Personelin işe kaçta geldiğini ve çıktığını, geç kalan ve erken çıkan kişilerin kimler olduğunu, devamsızlık ve izin bilgilerini kontrol etme gibi hizmetler sunan sistem türü, buna göre bir puantaj yapar ve ay sonunda da kullanıcının ne kadar maaş alacağını sizlere net bir şekilde söyler. Ayrıca yemekhane, tuvalet, spor salonu gibi alanlarda da sıkça tercih edilen yüz tanıma ürünleri, böylelikle yaygınlığını ileri ki evrelere taşımakta ve pek çok kişi tarafından da öncelikli tercih olarak görüntülenmektedir. Üye takip amacıyla da kullanılabilen bu ürünler, artık Perkotek güvencesi ile sizlere çok daha makul bir ortamda sunulmakta ve sorunsuz bir şekilde de kullanabilmeniz mahiyetinde çalışmaları sıralamaktadır.

Siz de bu ürünleri satın almak ve kullanım alanları yaratmak açısından hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen yüz tanıma sistemleri, alternatif seçeneklerle beraber de ürünü eksiksizce kullanabileceğiniz ortamların yaratılması açısından mühim bir üründür. O halde geç kalmadan hemen siz de, bizimle iletişime geçin ve konulara ilişkin olarak bilgi bulma şansına sahip olun. Her daim kaliteli ürünleri sunmak adına uğraşıyor ve Perkotek bünyesinde geliştirilen yazılımlar ile bu ürünleri çok daha çekici hale dönüştürüyoruz.

 

Bu haber toplam 896 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT